کد خبر : 1856867 | 11 آذر 1401 ساعت 11:53 | 20K بازدید | 3 دیدگاه

بوسکتس اتهام شکست عامدانه را رد کرد!

بوسکتس این فرضیه که اسپانیا از دوم شدن در گروه خوشحال است چرا که حالا قرار نیست تا فینال به برزیل قدرتمند برخورد کند، رد کرد.

بوسکتس اتهام شکست عامدانه را رد کرد!

به گزارش ورزش سه، اسپانیا در مسیر صدرنشینی گروه بود و وقتی که آلوارو موراتا پنجشنبه شب در استادیوم بین‌المللی خلیفه آنها را مقابل ژاپن پیش انداخت، صدرنشینی آن‌ها تثبیت شد اما ریتسو دوآن و آئو تاناکا در عرض 142 ثانیه ورق را برگرداندند و باعث شدند ژاپن به صدر جدول گروه صعود کند.

شکست اسپانیا باعث شد آنها از طریق تفاضل گل بهتر نسبت به ژرمن‌ها به عنوان تیم دوم گروه صعود کنند و در مرحله یک هشتم نهایی مقابل مراکش قرار بگیرند. اسپانیا در صورتی که برزیل جمعه شب از کامرون شکست نخورد و صدر جدول را از دست ندهد تا فینال با آن‌ها دیدار نخواهند کرد.

با این حال، وقتی از بوسکتس پرسیده شد که آیا این نتیجه دلخواه شما است یا خیر، گفت: این ربطی به آن ندارد. ما می‌خواستیم برنده شویم و اول باشیم. حالا ما به سمت دیگر نمودار می‌رویم، اما این تضمین نمی‌کند که آسان‌تر یا سخت‌تر باشد. ما نمی‌خواستیم این اتفاق بیفتد، هدف ما پیروزی بود. در مرحله یک هشتم نهایی مقابل مراکش بازی داریم که بازی بسیار سختی خواهد بود. ما راحت نبودیم و ژاپنی‌ها مسیر پاس بین خطوط را خیلی خوب بسته بودند و اتصال و ایجاد خطر برای ما بسیار سخت بود. ما می‌دانستیم که اینطور خواهد شد و این مایه شرمساری برای ما است. باید ادامه دهیم، سعی کنیم اشتباهات را تصحیح کنیم و از این شکست درس بگیریم.»

کاستاریکا وقتی با گل به خودی مانوئل نویر 2-1 مقابل آلمان در ورزشگاه البیت به پیروزی رسیده بود، برای ۳ دقیقه تا زمان گلزنی هاورتز اسپانیا حتی به رده سوم گروه رفت.

پدری، بازیکن کناری بوسکتس، فاش کرد که اسپانیا از وضعیت خطرناک خود در آن زمان کوتاه آگاه شده بود.
پدری گفت: ما می دانستیم که حذف شدیم. من شخصاً سعی کردم هم‌تیمی‌هایم را تشویق کنم تا بعد از گلزنی آن‌ها به ما به دنبال گل تساوی باشیم، اما موفق نشدیم. ما باید قدم به قدم پیش برویم، بازی‌ها اکنون مرگ و زندگی هستند. مربی به ما می‌گوید باید در چه مواردی پیشرفت کنیم.

دیدگاهها