کد خبر : 1856875 | 11 آذر 1401 ساعت 12:45 | 20.4K بازدید | 2 دیدگاه

هدف اصلی رونالدو: درخشش در قطر و ماندن در اروپا

پیرس مورگان، خبرنگار نزدیک به کریستیانو رونالدو، فاش کرد که او علاقه زیادی به حضور در النصر ندارد.

هدف اصلی رونالدو: درخشش در قطر و ماندن در اروپا

به گزارش "ورزش سه"، شایعات مربوط به پیوستن رونالدو به النصر عربستان در چند روز اخیر از سوی بسیاری از رسانه‌های اروپایی مطرح شد. 
اولین بار این روزنامه اسپانیایی مارکا بود که اعلام کرد این بازیکن پرتغالی برای پیوستن به این باشگاه با دستمزد سالانه 200 میلیون یورویی به توافق رسیده و پس از پایان جام جهانی 2022 قطر قراردادی رسمی را امضا خواهد کرد. 
با این حال، روز گذشته سان این موضوع را تکذیب کرد و مدعی شد که هنوز هیچ قراردادی بین این ستاره سابق منچستریونایتد و باشگاه النصر به امضا نرسیده و اولویت او حضور در فوتبال اروپا است. 

1768916

حالا مورگان که مصاحبه او با رونالدو باعث خشم مدیران یونایتد شده و در نهایت منجر به جدایی این بازیکن از این باشگاه شد، مدعی است که رونالدو علاقه زیادی به انتقال به النصر ندارد. 
او در این باره به روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف گفت:« کریستیانو فکر می‌کند که اگر عملکرد خوبی در این جام جهانی داشته باشد، به چیزی که واقعا دوست دارد خواهد رسید. خواسته او این است که بتواند در باشگاهی بازی کند که در لیگ قهرمانان حضور دارد تا رکوردها و میراثش را بهبود ببخشد.»
مورگان با اشاره به پیشنهاد هنگفت النصر اضافه کرد:« مسئله در حال حاضر برای او پول نیست. او اشتیاق زیادی برای بازی کردن در بالاترین سطح ممکن، شکستن رکوردها و فتح جام‌ها دارد و این کار را بیشتر از هر بازیکن دیگری انجام داده است.» 
 

دیدگاهها