کد خبر : 1856919 | 11 آذر 1401 ساعت 17:40 | 119.8K بازدید | 17 دیدگاه

هوگو سانچز:

اطمینان دارم انریکه عمدا به ژاپن باخت

هوگو سانچز، اسطوره رئال مادرید، می‌گوید اسپانیا عمدا در مقابل ژاپن شکست خورده تا از دیدار با برزیل فرار کند. او این شکست را تاکتیک لوئیس انریکه می‌داند.

اطمینان دارم انریکه عمدا به ژاپن باخت

به گزارش "ورزش سه"، هوگو سانچز، اسطوره مکزیکی رئال مادرید، از جمله کسانی است که از دیشب و بعد از شکست 2-1 اسپانیا مقابل ژاپن این باخت را عمدی می‌دانند و معتقدند لوئیس انریکه برای روبرو نشدن با برزیل در مرحله یک‌چهارم نهایی قصد داشته به عنوان تیم دوم گروهش صعود کند.

این در حالی است که اسپانیا در دقایقی در نیمه دوم مسابقه‌اش با ژاپن در حالی که 2-1 عقب افتاده بود به دلیل اینکه کاستاریکا در دیدار همزمان 2-1 از آلمان پیش بود خودش را حذف شده می‌دید. شاگردان انریکه نتوانستند در نتیجه بازی‌شان تغییری ایجاد کنند و تنها به لطف آلمان که بازی‌اش را 4-2 پیروز شد از حذف شدن نجات پیدا کردند.

1773903

هوگو سانچز امروز در مصاحبه با ESPN مدعی شد این باخت استراتژی لوئیس انریکه بود تا تیمش در مرحله یک‌‌‌چهارم نهایی با برزیل روبرو نشود.

دیوید فیتلسون، خبرنگار این رسانه، از سانچز پرسید:" یعنی واقعا مطمئنی که اسپانیا خودش به دنبال این نتیجه بود تا در یک‌چهارم با برزیل بازی نکند؟"

1773904

اسطوره مکزیکی رئال مادرید در پاسخ گفت:" بله مطمئنم. من در ذهن لوئیس انریکه نیستم ولی کاملا مشخص است که او به دنبال فرمولی بوده که از بازی با برزیل در یک‌چهارم نهایی فرار کند. بله، وقتی به دنبال چنین سناریویی هستید ریسک می‌کنید ولی انریکه به این نتیجه رسیده که این ریسک ارزشش را دارد. او دست به قمار بزرگی زد".

سانچز در ادامه گفت:" انریکه هیچوقت این را اعتراف نخواهد کرد. هیچ مربی‌ای نمی‌گوید من اجازه دادم حریف بر تیمم پیروز بشود چون این را به نفع‌مان می‌دانستم. ولی واقعیت را می‌شود تشخیص داد".

دیدگاهها