کد خبر : 1857016 | 12 آذر 1401 ساعت 09:39 | 43.9K بازدید | 18 دیدگاه

واکنش رونالدو به ترک یونایتد: مثل پرنده رها شدم!

پیرس مورگان، خبرنگار انگلیسی، می‌گوید فسخ قرارداد با منچستریونایتد باعث خوشحالی کریستیانو رونالدو شده است.

واکنش رونالدو به ترک یونایتد: مثل پرنده رها شدم!

به گزارش "ورزش سه"، مصاحبه جنجالی با مورگان باعث شد که صبر مدیران منچستریونایتد به پایان برسد و خواهان فسخ قرارداد رونالدو در فاصله بیش از شش ماه تا پایان مهلت قرارداد با این بازیکن شوند.
این ستاره پرتغالی به توافق مشترکی با این باشگاه رسید تا قراردادش را پیش از باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی فسخ کند و پس از پایان جام جهانی 2022 قطر این فرصت را داشته باشد که باشگاه جدیدی پیدا کند. 
حالا مورگان فاش کرده که پس از اعلام خبر فسخ قرارداد او با شیاطین سرخ با این بازیکن در ارتباط بوده و او از این موضوع ابراز خوشحالی کرده است. 
این خبرنگار انگلیسی در این باره به دیلی تلگراف گفت:« پس از انتشار این خبر پیامی به رونالدو دادم و تصویری از ویلیام والاس در فیلم شجاع دل فرستادم که فریاد می‌زد آزادی! او هم موافق بود که این توصیف بی نقصی از احساس خودش است و در پاسخ به من گفت مثل یک پرنده رها شدم!»

1773420


در روزهای اخیر شایعاتی درباره احتمال پیوستن رونالدو به باشگاه عربستانی النصر با دستمزد سالانه 200 میلیون یورو به گوش رسیده است اما هنوز مشخص نیست که این بازیکن به صورت قطعی با این انتقال موافقت کرده باشد. 
منابع نزدیک به او از جمله مورگان پیش از این تایید کرده بودند که این ستاره پرتغالی امیدوار است با درخشش در جام جهانی قطر بتواند به حضورش در اروپا و خصوصا پیوستن به باشگاهی که در لیگ قهرمانان حاضر است ادامه دهد.

 

دیدگاهها