کد خبر : 1857018 | 12 آذر 1401 ساعت 09:55 | 11.1K بازدید | 1 دیدگاه

آخرین خبر از وضعیت مصدومان استقلال

سبحان خاقانی که در تمرین استقلال دچار پارگی رباط شده بود، بعد از عمل جراحی و پشت سر گذاشتن دوران نقاهت کار را در زمین را آغاز کرده است.

آخرین خبر از وضعیت مصدومان استقلال

به گزارش "ورزش سه"، این بازیکن شرایط روحی و روانی خوبی دارد و از آنجایی که با تیم تمرین می کند، پیش بینی می شود زودتر از حد تصور آماده بازی برای تیم شود. شاید در هفته های پایانی فصل جاری. آنچه که مسلم است او در ابتدای فصل آینده یک بازیکن آماده در ترکیب تیم استقلال خواهد بود.

حسین زواری و آرمان رمضانی که مصدومیت طولانی از ناحیه ساق پا و کمر داشتند، چند روزی است کار با توپ را با استوک در زمین آغاز کرده اند و پیش از دربی به تمرینات گروهی تیم اضافه شوند و آنوقت است که دوباره شانس بازی به دست خواهند آورد.

سعید مهری یکی از هافبک های استقلال به تازگی در تمرین از ناحیه مچ پا آسیب دیده که به نظر می رسد، آسیب دیدگی او خیلی حاد نیست و در روزهای آتی به تمرینات تیم اضافه خواهد شد. هم چنین عارف غلامی که در بازی با هوادار از ناحیه همسترینگ آسیب دیده بود، مشغول فیزیوتراپی است تا در روزهای آینده به تمرین تیم اضافه شود. با توجه به مدت زمانی که تا آغاز دربی باقی مانده ریکاردو ساپینتو از این دو بازیکن درخواست کرده در بازگشت به تمرین عجله به خرج ندهند و زمانی به تمرین اضافه شوند که دیگر خطری آنها را تهدید نکند.

دیدگاهها