کد خبر : 1857032 | 12 آذر 1401 ساعت 10:45 | 8.2K بازدید | 2 دیدگاه

امیدوارم سال ملی‌پوش شدنم باشد

طاهری: نظرم نسبت به کشتی تغییر کرده

مدعی سنگین‌وزن تیم ملی می‌گوید با فاصله چند ماهه‌ای که از تمرینات گرفته حالا دیدگاهش تغییر کرده و حالا از کشتی گرفتن لذت می‌برد.

طاهری: نظرم نسبت به کشتی تغییر کرده

به گزارش "ورزش سه" امین طاهری در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به اینکه امسال قصد حضور در چرخه انتخابی تیم ملی کشتی آزاد را دارد، اظهار داشت: مدتی دور بودم و تمریناتم منظم نبود ولی استارت کارم را از یک ماه پیش با شرکت در لیگ برتر زدم. 6 دور کشتی گرفتم درحالیکه خیلی آمادگی مسابقه نداشتم. هفته به هفته بهتر شدم و این به نوعی استارت کارم برای مسابقات پیش رو بود.

وی که سال گذشته بعد از آنکه در مسابقات قهرمان کشوری شکست خورد کارش را در گروه شانس مجدد ادامه نداد تا از چرخه انتخابی تیم ملی در سال 2022 خارج شود، تصریح کرد: پارسال شرایطم خوب بود، اما روحیه مناسبی نداشتم و ترجیح دادم به کل کشتی نگیرم. یک سفر تفریحی 6-7 ماهه به کانادا داشتم و هرچند به خاطر تمرین نکردن شاید وضعیت بدنی‌ام خوب نباشد اما روحیه خوبی دارم. درواقع چون مدتی دور بودم، امسال با روحیه‌تر کارم را شروع کردم. طبیعتا دوری از کشتی باعث افت کیفی کشتی‌گیر می‌شود اما من در این مدت دیدگاهم خیلی تغییر کرد و طور دیگری به کشتی نگاه می‌کنم و از آن لذت می‌برم.

این مدعی تهرانی وزن 125 کیلوگرم گفت: تمریناتم را این روزها منظم پیگیری می‌کنم و امیدوارم امسال سالی باشد که دوبنده تیم ملی را از آن خود می‌کنم.

امین طاهری در پاسخ به این سوال که اگر این بار هم در قهرمان کشوری شکست بخورد، کارش را رها خواهد کرد و یا ادامه می‌دهد؛ تاکید کرد: من امسال برای بردن وارد چرخه می‌شوم. تجربه کافی هم دارم.

دیدگاهها