کد خبر : 1857035 | 12 آذر 1401 ساعت 10:56 | 17.2K بازدید | 1 دیدگاه

نوری و حدادی‌فر فعلا مشغول یادگیری‌اند

شاگردان سابق کی‌روش و قلعه‌نویی و سودای سرمربیگری

محمد نوری و قاسم حدادی‌فر دو دستیار مهدی تارتار در ذوب‌آهن رویاهای بزرگی را در امر مربیگری فوتبال در سر می‌پرورانند.

شاگردان سابق کی‌روش و قلعه‌نویی و سودای سرمربیگری

به گزارش "ورزش سه"،‌ دو تن از بازیکنان حاضر در گروه صعود کننده به جام جهانی 2014 برزیل این روزها در قامت مربی به دوران فوتبالی خود ادامه می‌دهند و روی تازه ای از زندگی شان را پشت سر می‌گذارند.

دیروز در جریان بازی دوستانه ذوب‌آهن و گل گهر که با برد دو بر صفر سبزپوشان اصفهانی خاتمه یافت، برخورد گرم محمد نوری و قاسم حدادی فر با امیر قلعه‌نویی و سایر حاضران در کنار زمین شماره 4 آزادی جالب توجه بود. این دو ستاره که در مقاطع زمانی مختلف به عنوان شاگرد امیر قلعه‌نویی کار کرده‌اند، تا چند سال قبل در تیم ملی نیز کنار یکدیگر بازی می کردند و همین مساله دوستی شان را افزایش داد.

نوری و حدادی‌فر این روزها در کنار مهدی تارتار به عنوان دستیار حضور دارند و صفحه ای جدید از دفتر زندگی فوتبال خود را ورق می‌زنند. آنها در شروع دوران مربیگری فعلا مشغول یادگیری و افزایش دانش خود هستند تا آرام آرام بتوانند به سمت سرمربیگری در فوتبال ایران خیز بردارند.

در این بین حدادی فر که در دوران فوتبال خود با بدشانسی های زیادی از نظر مصدومیت مواجه شد، دیروز با وجود اینکه دیگر بازی نمی‌کند اما با عصای زیر بغل و پای بانداژ شده در محل بازی تدارکاتی تیم خود حضور یافت که باعث تعجب حاضران شده بود. تا جایی که به شوخی به او می‌گفتند مگر بازی می‌کند که بازهم مصدوم شده است؟

با همه این‌ها اضافه شدن دو ستاره سابق فوتبال ایران که سوابق زیادی در تیم ملی و تیم های مختلف دارند به جمع مربیان یکی از اتفاقات جالب فوتبال خواهد بود. بدون شک آنها با یادگیری بیشتر و بالا رفتن تجربه شان در عرصه مربیگری می‌توانند نسل جدیدی از سرمربیان فوتبال را به وجود آورند و با توجه به نام و نشانی که در دوران بازی داشتند، در دوران مربیگری نیز شرایط ویژه‌ای را تجربه کنند. به همین خاطر است که قطعا از آنها در سال های آینده روی نیمکت پراسترس مربیگری بیشتر خواهیم شنید.

دیدگاهها