کد خبر : 1857054 | 12 آذر 1401 ساعت 12:15 | 505 بازدید | 0 دیدگاه

قضاوت دو داور بین المللی تکواندو در مرحله نهایی

فدراسیون جهانی تکواندو از دو داور بین المللی تکواندو کشورمان برای قضاوت در مرحله نهایی رقابت های گرندپری در سال ۲۰۲۲ دعوت کرد، به ریاض سفر کنند.

قضاوت دو داور بین المللی تکواندو در مرحله نهایی

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، مرحله نهایی رقابت‌های گرندپری در سال ۲۰۲۲ طی روزهای ۱۸ و ۱۹ آذرماه (نهم و دهم دسامبر) با حضور ۱۲۸ تکواندوکار برتر رنکینگ المپیکی به میزبانی عربستان در سالن «گرین هال» شهر ریاض برگزار خواهد شد. همچنین رقابت‌های پاراگرندپری روز ۱۷ آذر ماه برگزار می‌گردد.

به همین منظور فدراسیون جهانی تکواندو با ارسال نامه‌ای به فدراسیون تکواندو ایران، از حافظ مهدوی و ایمان اکبرزاده داوران بین المللی کشورمان دعوت کرد تا در رقابت‌های نهایی گرندپری قضاوت کنند.

حافظ مهدوی از داوران باسابقه کشورمان به حساب می‌آید که در رویدادهای مهمی همچون المپیک، پارالمپیک، گرند اسلم، گرندپری و … قضاوت‌های خوبی از خود به جای گذاشته است. اکبرزاده نیز از داوران جوان و با آتیه تکواندو ایران است که اخیراً در رقابت‌های قهرمانی جهانی مکزیک با داوری خوب خود نظر فدراسیون جهانی را جلب کرد تا این بار در فینال گرندپری ریاض حاضر شود. وی سابقه قضاوت در رویدادهای مهمی همچون چالش گرندپری و گرنداسلم را در کارنامه دارد.

دیدگاهها