کد خبر : 1857195 | 13 آذر 1401 ساعت 01:15 | 58.4K بازدید | 4 دیدگاه

هر وقت باشم، گل می‌زنم!

ظهور یک ستاره جدید در آرژانتین(عکس)

پنج حضور پیاپی در ترکیب آلبی سلسته با گلزنی برای مهاجم جوان این تیم همراه بود.

ظهور یک ستاره جدید در آرژانتین(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، کمتر کسی تصور می‌کرد خرید ۲۲ ساله پپ گواردیولا از ریورپلاته آرژانتین خیلی زود در فوتبال انگلیس خودنمایی کند، اما او قبل از جام جهانی ۲۰۲۲ در سه حضور متوالی در ترکیب منچستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا، جام اتحادیه و لیگ جزیره برابر سویا، فولام و چلسی توانست سه گل بزند و دو پاس گل بدهد که او همین روند را به رقابت‌های ملی هم کشید.

جولین آلوارز در دو مسابقه ابتدایی آرژانتین در جام جهانی مقابل عربستان و مکزیک به‌عنوان یار جانشین به زمین رفت، اما در آخرین دیدار مرحله گروهی برابر لهستان جای لائوتارو مارتینز را در ترکیب این تیم گرفت که نخستین تجربه قرار گرفتن در جمع ۱۱ نفر اصلی برای او و تیمش خوش‌یُمن بود.

1774826
1774837

ستاره ۲۲ ساله آرژانتین با حضور ۷۹ دقیقه‌ای مقابل لهستان توانست یک گل زیبا با شوت محکم به ثمر رساند که عملکردش در آن مسابقه کاری کرد تا در دیدار مرحله یک‌ هشتم نهایی جام جهانی برابر استرالیا هم در ترکیب قرار بگیرد و بازهم یک نمایش درخشان دیگر داشته باشد.

جولین آلوارز که در سه مسابقه اخیرش که از ابتدا در ترکیب آرژانتین قرار گرفته موفق به گلزنی برابر جامائیکا، امارات و لهستان شده بود، در دقیقه ۵۷ مسابقه یک‌هشتم نهایی جام جهانی مقابل استرالیا نیز با توپ‌ربایی روی اشتباه متئو رایان، با یک ضربه زمینی گل دوم آلبی سلسته را به ثمر رساند.

1774835

آلوارز در شرایطی توانسته در هر دو حضور ثابت در ترکیب آرژانتین در جام جهانی گلزنی کند و مثل مسی تاثیرگذار ظاهر شود که در نخستین سال بازی در فوتبال اروپا و لیگ جزیره توانسته سه گل در ۱۳ حضور ثابت و تعویضی به ثمر رساند و علاوه بر آن در ۶ مسابقه لیگ قهرمانان دو گل بزند و دو پاس گل بدهد و همچنین در یک دیدار جام اتحادیه و یک مسابقه سوپرجام هم گلزنی کرده است.

این آمار فوق‌العاده از ستاره ۲۲ ساله من‌سیتی که در مسابقات آرژانتین هم ادامه پیدا کرده، بدون تردید می‌تواند هواداران آلبی سلسته را امیدوار کند تا بتوانند به کسب قهرمانی در جام جهانی امیدوار شوند.

1774828

دیدگاهها