کد خبر : 1857458 | 14 آذر 1401 ساعت 11:44 | 319 بازدید | 0 دیدگاه

۵ پاراتیرانداز به اردوی آمادگی دعوت شدند

اردوی آمادگی تیم ملی پاراتیراندازی با حضور ۵ ورزشکار از فردا(سه‌شنبه ۱۵ آذر) در سالن تیراندازی فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار می‌شود.

۵ پاراتیرانداز به اردوی آمادگی دعوت شدند

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، حسین امیری گفت: اولین اردوی تیم ملی پاراتیرانداری بعد از مسابقات جهانی امارات از فردا(سه‌شنبه ۱۴ آذر) با حضور ۵ تیرانداز در محل فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار می‌شود و تا ۲۹ آذر ادامه خواهد داشت.

او گفت: با توجه به این که برنامه‌ریزی اصلی و تمرینات ساختاری و سنگین تیم برای شرکت در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو از این اردو آغاز می‌شود، برای کاهش خستگی و آسیب‌های ناشی از فشار تمرینات سعی داریم در صورت رفع مشکل خوابگاه، اردوی تیراندازان را از روز شنبه ۱۹ آذر در سالن تیراندازی آزادی برگزار کنیم تا ورزشکاران در شرایط بهتری تمرینات خود را پیگیری کنند.

امیری در پایان از نسرین شاهی (تپانچه ۱۰ متر بادی)، زهرا غلامزاده (تفنگ SH2)، رقیه شجاعی (تفنگ SH1)، محمدرضا میرشفیعی (تپانچه بادی ۱۰ متر و ۵۰‌متر خفیف) و ساره جوانمردی (تپانچه ۱۰ متر بادی) به عنوان نفرات دعوت شده به اردوی آمادگی نام برد و افزود: البته هنوز وضعیت ساره جوانمردی برای حضور در اردو مشخص نیست و بستگی به تصمیم خودش دارد که در این اردو تیم را همراهی کند یا خیر؟‌

دیدگاهها