کد خبر : 1857767 | 15 آذر 1401 ساعت 19:04 | 25.7K بازدید | 12 دیدگاه

طعنه‌های فان‌خال: ما هم که مثل برزیل هستیم!

لوییس فان خال، سرمربی تیم ملی هلند، به شکل جالبی پاسخ انتقادات نسبت به سبک بازی تیمش را داده است.

طعنه‌های فان‌خال: ما هم که مثل برزیل هستیم!

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی هلند در جام جهانی عملکرد درخشانی داشته و با اقتدار به مرحله یک چهارم نهایی این تورنمنت رسیده است. اما لوییس فان خال توسط رسانه های هلندی به دلیل سبک بازی این تیم در جام جهانی مورد انتقاد قرار گرفته و منتقدان تصور می کنند بازی تیم ملی هلند چشم نواز نیست. اما حالا لوییس فان خال مدعی شد آنها مانند تیم ملی برزیل بازی کرده و حتی زیباترین گل جام جهانی تا امروز را به ثمر رسانده اند.

1776364

لوییس فان خال گفت: من دیروز بخشی از دیدار تیم ملی برزیل در مقابل کره جنوبی را تماشا کردم. آنها در واقع همان سبک فوتبال مشابه تیم ملی هلند را بازی می کنند. بازیکنان تیم ملی برزیل بازی سازی را از طریق سبک دفاعی فشرده خود و از عقب زمین آغاز کرده و خیلی سریع در زمین جابجا می شوند. اما نکته عجیب برای من این است که بعد از بازی تیم ملی برزیل مقابل کره جنوبی، من در رسانه های مختلف و از طریق دوستانم متوجه شدم که همه می گویند برزیل فوتبال درخشانی ارائه می دهد و این تفسیر در شرایطی نوشته می شود که ما نیز همین سبک فوتبال را در زمین پیاده می کنیم.

ما نیز به همین شکل به گل رسیدیم و حتی گل تیم ملی هلند خیلی زیباتر و روی یک حرکت تیمی بود که این از همه چیز مهم تر است. گل ما مقابل آمریکا بهترین لحظه این جام جهانی بود، بیست بار پاس داده و با سرعت فوق العاده بالا دروازه حریف را باز کردیم. گل ممفیس دیپای واقعا یک سوپر گل بود."

1776365
مصاحبه های سرمربی تیم ملی هلند همیشه جذاب و پر از تیترهای جالب بوده و او این بار نیز این مجری را اینگونه به خنده انداخته است.

دیدگاهها