کد خبر : 1857792 | 15 آذر 1401 ساعت 22:32 | 37K بازدید | 22 دیدگاه

انریکه: انتظار نداشتیم مقابل مراکش حذف شویم

لوئیس انریکه، بعد از شکست تیمش مقابل مراکش در ضربات پنالتی و حذف شدن از جام جهانی گفت حذف شدن در ضربات پنالتی بی‌رحمانه بوده و لاروخا انتظار حذف شدن مقابل مراکش را نداشت.

انریکه: انتظار نداشتیم مقابل مراکش حذف شویم

به گزارش "ورزش سه"، اسپانیا امشب بعد از ماراتونی 120 دقیقه‌ای مقابل مراکش در یک‌چهارم نهایی جام جهانی قطر نتوانست نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل به دست بیاورد تا کار به پنالتی کشیده شود. اسپانیا در این ضربات بسیار بد عمل کرد و با درخشش یاسین بونو، سنگربان مراکش، هر سه پنالتی اولش را از دست داد تا شکست خورده و از تورنمنت حذف شود.

لوئیس انریکه در پایان بازی ضمن ابراز ناراحتی شدید از حذف لاروخا گفت تیمش در جریان بازی تیم برتر میدان بوده و نتوانسته از فرصت‌هایش استفاده کند. او به درخشش دروازه‌بان مراکش در ضربات پنالتی اشاره کرد و او را استثنایی خواند.

1776528

سرمربی اسپانیا در پایان بازی به خبرنگاران گفت:

تبریک همراه با طعنه به مراکش
ما باختیم. هر تیمی باید بلد باشد پیروزی را به حریفش تبریک بگوید. آنها بازی خودشان را کردند و همه چیز در نهایت به سودشان تمام شد. آنها در ضربات پنالتی از ما بهتر بودند.

پنالتی‌های بی‌رحمانه
ما در طول 120 دقیقه بازی تیم برتر بودیم و آنها را در زمین خودشان حبس کرده بودیم. اینکه حالا چه بگوییم هیچ فایده‌ای ندارد. وقتی نمی‌توانیم در مقابل دروازه موثر باشیم برتری چه فایده‌ای دارد. در ضربات پنالتی آنها نسبت به ما برتری داشتند.

انتظار نداشتیم مراکش حذف‌مان کند
این جام جهانی، جام شگفتی‌ها است. در سطح دفاعی، تیم‌ها تا حد زیادی در سطح هم هستند و تیم‌هایی مثل مراکش به خوبی می‌توانند در این سطح رقابت کنند. ما نتوانستیم بر نقشه دفاعی آنها غلبه کنیم. ولی انتظار نداشتیم مقابل مراکش حذف شویم. این یک واقعیت است که باید با آن روبرو بشویم. باید واقعیت را هضم کنیم و به خانه برگردیم.

1776529

عکس‌ها: امیرحسین خیرخواه - قطر

دیدگاهها