کد خبر : 1857878 | 16 آذر 1401 ساعت 12:56 | 43.4K بازدید | 2 دیدگاه

انتقام دو بازیکن مراکش از سرمربی سابق! (عکس)

دو بازیکن مغضوب سرمربی سابق تیم ملی مراکش، در تمام دیدارهای این تیم در جام جهانی 2022 قطر، با ژست خاصی خوشحالی کرده‌اند.

انتقام دو بازیکن مراکش از سرمربی سابق! (عکس)

به گزارش ورزش سه، نصیر مرزاوی و حکیم زیاش، دو بازیکن تاثیرگذار تیم ملی مراکش، در دوره هدایت این تیم توسط وحید هلیلهوژیچ، 17 ماه از تیم ملی این کشور کنار گذاشته شدند و تلاش‌های فدراسیون فوتبال مراکش نیز برای بازگرداندن این دو بازیکن به اردوی تیم ملی، بی فایده بود.

هلیلهوژیچ معتقد بود آنها بازیکنانی سرکش و بی انضباط هستند که از دستورات سرمربی پیروی نمی‌کنند و سعی دارند سایر اعضای تیم را هم تحت کنترل خود دربیاورند.

در نهایت این مسائل منجر به تغییر کادرفنی مراکش شد و با حضور ولید الرکراکی در این تیم، زیاش و مرزاوی نیز به اردوی تیم ملی بازگشتند و در شرایطی که در دوره حضور هلیلهوژیچ، قصد خداحافظی از تیم ملی را داشتند، با درخشش قابل توجه خود در رقابت‌های جام جهانی، به برجسته‌ترین بازیکنان مراکش در این تورنمنت تبدیل شدند.

این دو بازیکن حالا در پاسخ به سرمربی سابق خود، پس از پیروزی‌های مراکش در جام جهانی، مقابل یکدیگر می‌ایستند و با بالا بردن دست‌هایشان، علامت پیروزی را نشان می‌دهند.

دیدگاهها