کد خبر : 1857907 | 16 آذر 1401 ساعت 15:15 | 127.6K بازدید | 8 دیدگاه

مورد عجیب کانسلو

گل اول پرتغال را همه جشن گرفتند به‌جز یک نفر!(عکس)

ژوائو کانسلو هم دیشب برابر سوئیس مثل رونالدو در ترکیب ثابت نبود و به شدت از نیمکت‌نشینی ناراضی به نظر می رسید.

گل اول پرتغال را همه جشن گرفتند به‌جز یک نفر!(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، وقتی ترکیب اصلی پرتغال برابر سوئیس اعلام شد، همه توجهات به نیمکت نشینی رونالدو معطوف شد و تقریبا کسی به اینکه ژوائو کانسلو نیز از ترکیب ثابت خارج شده توجهی نکرد. کانسلو که با ارائه بازی های درخشان در منچسترسیتی خود را به عنوان یکی از بهترین مدافعان راست دنیا معرفی کرده، جای خود را به دیوگو دالوت داد و ستاره منچستریونایتد این فرصت را پیدا کرد تا از ابتدا برابر سوئیس بازی کند. 

1776833

کانسلو به شدت از نیمکت نشینی ناراضی بود تا جایی که پس از گل اول پرتغال توسط گونچالو راموس، همه نیمکت نشین ها حتی رونالدو به طرف او رفتند اما کانسلو ترجیح داد روی نیمکت بنشیند و رفتار کاملا سردی از خود نشان داد. احتمالا این حرکت او از دید فرناندو سانتوس بیرون نماند چرا که کانسلو بر خلاف رونالدو تا پایان بازی روی نیمکت ماند.

1776834

سانتوس در پایان بازی و در پاسخ به سوالی در مورد اختلاف احتمالی با رونالدو گفت:«اختلاف من با رونالدو؟ خیر، امشب کانسلو هم روی نیمکت بود و دالوت بازی کرد.»

کانسلو قابلیت بازی در هر دو پست دفاع راست و چپ را دارد و 40 بازی ملی در کارنامه او دیده می شود. او از مدافعان بسیار قابل اعتماد پپ گواردیولاست.

دیدگاهها