کد خبر : 1857939 | 16 آذر 1401 ساعت 18:20 | 9.9K بازدید | 8 دیدگاه

جوردن پیکفورد:

ما هم قطعا حریف سختی برای فرانسه خواهیم بود

جوردن پیکفورد، دروازه بان تیم ملی انگلیس، تاکید کرد آنها حریف دشواری برای تیم ملی فرانسه خواهند بود.

ما هم قطعا حریف سختی برای فرانسه خواهیم بود

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس نمایش خوبی تا اینجا در جام جهانی داشته و با اقتدار و به عنوان صدرنشین گروه دوم راهی دور بعد شد. در ادامه آنها با سه گل سنگال را نیز مغلوب کرده و نشان دادند یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی هستند. سه شیرها قرار است در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف فرانسه، مدافع عنوان قهرمان در جام جهانی بروند و جوردن پیکفورد امیدوار است بازیکنان تیم ملی انگلیس به خوبی از شانس های خود در این تورنمنت استفاده کنند.

1772384

جوردن پیکفورد گفت: "تیم ملی فرانسه مدافع قهرمان جام جهانی محسوب می شوند. آنها ستاره ای مانند کیلیان امباپه و بازیکنان بزرگ دیگری را در اختیار دارند و قطعا حریف سختی برای انگلیس در مرحله بعدی خواهند بود. در چنین تورنمنت هایی شانس دیگری برای شکست دادن تیم ملی فرانسه در مرحله یک چهارم نخواهید داشت. اما به نظر من آنها نیز باید نگران رویارویی با تیم ملی انگلیس باشند.

نباید فراموش کرد ما در خط حمله از بازیکنان باکیفیت برخورداریم که می توانند تهدیدی جدی روی دروازه تیم ملی فرانسه باشند. همچنین ما بازیکنانی داریم که از روی نیمکت به زمین آمده و می توانند سرنوشت یک بازی را به تنهایی رقم بزنند. ما تجربه‌های زیادی در سال های اخیر در مسابقاتی مانند جام جهانی و یورو داشته و ناامیدی‌های زیادی را تجربه کرده ایم. البته ما آن خاطرات تلخ را پشت سر گذاشته‌ و چیزهای زیادی نیز از آن‌ها یاد گرفته‌ایم. ما با هم از آن روزها عبور کرده‌ایم."

دیدگاهها