کد خبر : 1858015 | 17 آذر 1401 ساعت 11:40 | 28.9K بازدید | 16 دیدگاه

تصمیم نهایی اسپانیا: کار انریکه تمام شد

به نظر می‌رسد که قطع همکاری لوئیز انریکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، با فدراسیون فوتبال این کشور قطعی است.

تصمیم نهایی اسپانیا: کار انریکه تمام شد

به گزارش "ورزش سه"، حذف ناباورانه تیم ملی اسپانیا در مرحله یک هشتم جام جهانی 2022 قطر در دیدار برابر تیم ملی مراکش باعث شد که موجی از انتقادات علیه انریکه به راه بیفتد. 
این اتفاق در حالی رخ داد که بسیاری معتقد بودند این تیم جز مدعیان اصلی قهرمانی است و شانس این را دارد که پس از جام جهانی 2010 یک بار دیگر جام قهرمانی جهان را این بار در قطر بالای سر ببرد. 
قرارداد انریکه با فدراسیون فوتبال اسپانیا تا پایان جام جهانی 2022 بود اما با توجه به فاصله کم تا زمان برگزاری مسابقات انتخابی یورو 2024 و همچنان فاصله 18 ماهه تا زمان برگزاری این رقابت‌ها، انتظار می‌رفت که همکاری دو طرف با یکدیگر ادامه پیدا کند. 

1768495

اما حالا کادناسر خبر داده است که نمایش ضعیف اسپانیا برابر مراکش و حذف دور از انتظار این تیم باعث شده که مدیران فوتبال این کشور در تصمیم‌‎شان برای ادامه همکاری با این مربی سابق بارسلونا تجدید نظر کنند. 
در این خبر آمده که تصمیم نهایی برای قطع همکاری با انریکه گرفته شده و قرار است در فاصله 48 ساعت آینده این موضوع به صورت رسمی اعلام شود. 
پیش از این روزنامه مارکا نیز با تایید این خبر اعلام کرده بود که لوئیز دلا فوئنته گزینه اصلی فدراسیون فوتبال اسپانیا برای جانشینی انریکه به حساب می‌آید. 
 

دیدگاهها