کد خبر : 1858071 | 17 آذر 1401 ساعت 16:50 | 16K بازدید | 5 دیدگاه

ستاره فرانسوی به انگلیس شانس صعود داد!

پاتریس اورا، مدافع سابق تیم ملی فرانسه، منتظر بازی جذابی بین این تیم و تیم ملی انگلیس است.

ستاره فرانسوی به انگلیس شانس صعود داد!

به گزارش "ورزش سه"، بهترین روزهای دوران ورزشی پاتریس اورا در لیگ برتر انگلیس و باشگاه منچستریونایتد گذشت و او در سال های اخیر همیشه با اظهارنظرهای خاص خود جنجال آفرین شده است. حالا پاتریس اورا مدعی شد هم فرانسه و هم انگلیس از شانس لازم برای صعود به دور بعد برخوردارند و فقط قرار نیست کیلیان امباپه سرنوشت این بازی را رقم بزند.

1702702

پاتریس اورا گفت: "من اعتماد به نفس دارم، اما مغرور نیستم. از عملکرد فعلی تیم ملی فرانسه رضایت دارم، اما از بازی انگلیس نیز لذت می برم. فکر می کنم بازی جالبی خواهد بود، گرچه فکر می کنم انگلیس باید نگران بازیکنانی مانند کیلیان امباپه باشد، اما فرانسه نیز کار راحتی مقابل بازیکنانی مثل بوکایو ساکا و فیل فودن ندارد. فرانسه کار راحتی برابر تیم انگلیس ندارد. شما می توانید به من بگویید که کایل واکر قرار است جلوی درخشش امباپه را بگیرد و او این کار را در برابر نیمار در لیگ قهرمانان اروپا خیلی خوب انجام داد.

اما من تصور می کنم که امباپه به عمق زده و کار بازیکنانی چون جان استونز و هری مگوایر را دشوار خواهد کرد و من تصور می کنم کار آنها دشوار است. تیم ملی فرانسه ستاره های زیادی در اختیار دارد. من احساس می‌کنم آنها می‌خواهند انگلیس را شکست دهند، اما انگلیس نیز چنین هدفی دارد. من با اعتماد به نفس این بازی را تماشا می کنم، اما ممکن است غافلگیر هم بشوم."

دیدگاهها