کد خبر : 1858095 | 17 آذر 1401 ساعت 19:21 | 38K بازدید | 20 دیدگاه

بازگشت رونالدو: آماده بازی هستم (عکس)

کریستیانو رونالدو، ستاره 37 ساله تیم ملی پرتغال، دوباره در تمرینات گروهی این تیم شرکت کرد.

بازگشت رونالدو: آماده بازی هستم (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، شرایط در یک ماه اخیر برای کریستیانو رونالدو به عجیب ترین شکل ممکن پیش رفته و او اتفاقات متفاوتی را تجربه کرده است. این بازیکن پرافتخار و باتجربه بعد از مصاحبه ای جنجالی قرارداد خود با منچستریونایتد را فسخ کرد و جالب اینجاست او هنوز با هیچ تیمی به توافق نرسیده است.

در ادامه کریستیانو رونالدو جام جهانی را خوب آغاز کرده و در اولین بازی برابر غنا موفق به گلزنی شد، اما فرناندو سانتوس در آخرین دیدار مقابل سوئیس او را نیکمت نشین کرد و این بازیکن در دقایق پایانی توانست شانس حضور در بازی را پیدا کند. اما به هر حال پرتغال با اقتدار راهی دور یک چهارم نهایی شد و حالا آنها باید با مراکش شگفتی ساز رقابت کنند.

برخی اخبار حاکی از آن بود که کریستیانو رونالدو بعد از دیدار با تیم ملی سوئیس در سالن بدنسازی حضور پیدا کرده و در تمرینات دیروز گروهی با دیگر بازیکنان غایب بوده است. اما این بازیکن امروز در کنار دیگر بازیکنان حضور پیدا کرد تا نشان دهد برای بازی حساس و دشوار تیم ملی پرتغال مقابل مراکش از آمادگی کامل برخوردار است. البته هنوز مشخص نیست کریستیانو رونالدو در این دیدار در ترکیب ثابت حضور دارد یا مانند بازی مقابل سوئیس، کار را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد.17773491777350

دیدگاهها