کد خبر : 1858110 | 17 آذر 1401 ساعت 20:51 | 40.7K بازدید | 10 دیدگاه

درد و دل ستاره جام جهانی: دوست دارم به اینتر برگردم

اشرف حکیمی، مدافع مراکشی پاری سن ژرمن، علاقه دارد دوباره لباس اینتر را به تن کند.

درد و دل ستاره جام جهانی: دوست دارم به اینتر برگردم

به گزارش "ورزش سه"، اشرف حکیمی که سال گذشته و به خاطر مشکلات مالی اینتر از این تیم جدا شده و به پاری سن ژرمن پیوست، در جام جهانی نمایش درخشانی داشته و از دلایل اصلی صعود مراکش به جمع هشت تیم برتر لقب گرفته است. حالا نشریه  کوریره دلااسپورت مدعی شد اشرف حکیمی به هم تیمی سابق خود در اینتر یعنی لائوتارو مارتینز گفته که علاقه دارد به این باشگاه بازگردد.

1776616

لائوتارو چندی قبل برای تماشای یکی از بازی های پاری سن ژرمن به پاریس سفر کرده و اشرف در مکالمه کوتاه خود با این مهاجم نیمکت نشین آلبی سلسته گفت: "اگر می توانستم شکی نداشتم که به اینتر برمی گشتم." البته با توجه به اینکه حکیمی در سال 2021 و با مبلغ 68 میلیون یورو به پاری سن ژرمن پیوست، رخ دادن این اتفاق بعید به نظر می رسد و شاید تنها راه برای تامین مالی بازگشت این مدافع مراکشی، فروش دنزل دومفرایس در فصل زمستان باشد.

قرارداد اشرف حکیمی با پاری سن ژرمن در ژوئن 2026 به پایان می رسد و پس از بازگشت روملو لوکاکو از چلسی به رختکن نراتزوری، تمایل او برای حضور مجدد در اینتر شدت گرفته است. البته این بازیکن از بازی در پاری سن ژرمن خوشحال بوده و به دوست نزدیک کیلیان امباپه تبدیل شده است، اما اشرف حکیمی تصور می کند شرایط بهتری در رختکن اینتر وجود دارد و به همین دلیل علاقه دارد دوباره لباس این تیم را به تن کند.

دیدگاهها