کد خبر : 1858120 | 17 آذر 1401 ساعت 22:38 | 47.9K بازدید | 21 دیدگاه

در دنیای پر از گرسنگی این ریخت و پاش‌ها یعنی چه؟

حمله به ادعای نجومی درباره باشگاه آینده رونالدو

ادعاها درباره احتمال انتقال کریستیانو رونالدو به باشگاه عربستانی النصر با واکنش‌های زیادی همراه بوده است.

حمله به ادعای نجومی درباره باشگاه آینده رونالدو

به گزارش "ورزش سه"، با اینکه ادعاهای مطرح شده در روزهای گذشته درباره انتقال کریستیانو رونالدو به باشگاه النصر عربستان با یک قرارداد نجومی معادل 200 میلیون یورو در هر فصل توسط خود ستاره پرتغالی تکذیب شد ولی این داستان همچنان خبرساز است و گاه واکنش‌هایی عجیب نسبت به آن ابراز می‌شود.

1777396

هدویگ لیندال، دروازه‌بان سوئدی تیم زنان اتلتیکو مادرید، یکی از تندترین واکنش‌ها به خبر انتقال نجومی رونالدو به النصر را مطرح کرد. لیندال در اینستاگرام خود نوشت:" وقتی دنیا تا این حد غرق رنج و گرسنگی است هیچ انسانی، هر که باشد، نباید چنین پول‌هایی بگیرد".

ادعاهایی که درباره انتقال رونالدو به النصر مطرح شده بود حاکی از این بود که سی‌آرسون از ماه ژانویه به این باشگاه در عربستان خواهد رفت و قراردادی دو سال و نیمه امضا می‌کند که مبلغ آن 200 میلیون یورو به ازای هر فصل خواهد بود.

دروازه‌بان زنان اتلتیکو مادرید در ادامه پست اینستاگرامی خود نوشت:" چنین پولهایی نباید برای هیچکس ریخت و پاش بشود ولی بازار ظاهرا نظر دیگری دارد و عده انگشت‌شماری هم هیچ مشکلی با این وضع ندارند. تنها کاری که از دست‌مان برمی‌آید این است که امیدوار باشیم این افراد از پولهای نجومی‌شان برای کمک به کسانی که در زندگی‌شان اینقدر شانس نداشته‌اند استفاده کنند. مثلا کودکی که در افغانستان به دنیا آمده و برای اینکه خانواده‌اش نانی برای خوردن داشته باشد به فروش رسیده است".

1777408

دیدگاهها