کد خبر : 1858142 | 18 آذر 1401 ساعت 08:00 | 353 بازدید | 0 دیدگاه

بلاتکلیفی کاندیداهای اسکواش تا ۱۵ روز آینده

دبیر مجمع فدراسیون اسکواش گفت: در حال حاضر تنها تایید صلاحیت ۲ کاندیدا برای ما معتبر است تا زمانی که تایید صلاحیت‌های جدیدی از سوی نهادهای نظارتی برای شرکت در انتخابات ظرف ۱۵ روز آینده به ما اعلام شود.

بلاتکلیفی کاندیداهای اسکواش تا ۱۵ روز آینده

به گزارش "ورزش سه" محمدرضا جلیلی قاضی زاده در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به اساسنامه تلاش ما برگزاری انتخابات سالم و بدون حاشیه در روز ۱۴ آذر بود که متاسفانه با شروع مجمع از سوی نهادهای نظارتی اعلام شد که تایید صلاحیت امیر عزیزی پور به هر دلیلی باید بررسی مجدد شود، البته فرصت ۲ هفته‌ای زمان خوبی برای کاندیداهایی است که صلاحیت آنها به هر دلیل تایید نشده تا با بررسی آن مشکل خود را رفع کنند.

وی گفت: تایید یا عدم تایید کاندیداها از اختیار فدراسیون خارج است و ما هر زمان که تایید صلاحیت کاندیداها را از سوی نهادهای نظارتی دریافت کنیم به خود کاندیداها و اعضای مجمع اعلام می‌کنیم، امیدوارم کاندیداهایی که صلاحیت آنها به تایید نرسیده با رفع مشکل، شرایط حضورشان را در مجمع انتخابات فراهم کنند.

دبیر مجمع فدراسیون اسکواش در پاسخ به این پرسش، با توجه به این که صلاحیت امیر عزیزی پور از سوی نهادهای نظارتی برای شرکت در انتخابات تایید شده بود، آیا صلاحیت وی دوباره باید تایید شود یا خیر؟ تصریح کرد: اگر نیاز به بازبینی مجدد صلاحیت کاندیدایی از سوی نهادهای نظارتی باشد، پاسخگوی آن نهادهای نظارتی است نه فدراسیون، در این زمینه ما دخالتی نمی‌کنیم تا زمانی که تایید صلاحیت عزیزی پور دوباره به ما ابلاغ شود.

قاضی زاده در پاسخ به این پرسش که چقدر دبیر مجمع در تایید یا عدم تایید کاندیداها نقش دارد، خاطرنشان کرد: به ما فقط تاییدیه ارسال می‌شود و ما ابلاغ کننده هستیم، تاییدیه یا عدم تایید کاندیداها به مجمع ارتباطی ندارد، تا این لحظه نیز تنها بابک فقیر و پیروز هاشمی ارس مشکلی برای شرکت در انتخابات ندارند، امیدوارم سایر کاندیداها نیز با رفع مشکلات خود بتوانند صلاحیت حضورشان را در انتخابات فراهم کنند.

وی در پایان پیرامون این پرسش که آیا تصور می‌کنید ظرف ۱۵ روز آینده انتخابات فدراسیون اسکواش برگزار شود یا خیر؟ گفت: برابر اساسنامه اگر شرایط برگزاری انتخابات تا ظرف ۱۵ روز آینده فراهم باشد، تلاش مجمع و فدراسیون برگزاری انتخابات است اما اگر به هر دلیلی شرایط برگزاری مهیا نشود، پروسه آن تغییر می‌کند.

دیدگاهها