کد خبر : 1858184 | 18 آذر 1401 ساعت 14:29 | 8.7K بازدید | 6 دیدگاه

فیفادی فروردین 1402، زمان استراحت تیم ها

لیگ برتر بدون تعطیلی تا عید نوروز برگزار می‌شود

با اعلام رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ مسابقات لیگ برتر تا عید نوروز 1402 بدون تعطیلی برگزار خواهد شد.

لیگ برتر بدون تعطیلی تا عید نوروز برگزار می‌شود

به گزارش "ورزش سه"، بعد از مدتی طولانی که بازی های لیگ برتر تعطیل بود، حالا قرار است مسابقات از روز 28 آذر شروع شود و تب فوتبال باشگاهی دوباره در کشور داغ خواهد شد. با اینکه سازمان لیگ پیش از این برنامه مسابقات تا پایان نیم فصل را اعلام کرده بود، تصور می شد که بعد از هفته پانزدهم دوباره شاهد تعطیلی بازی ها برای مدتی باشیم اما این اتفاق رخ نخواهد داد.

سهیل مهدی رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ در این باره گفت: «با توجه به اینکه جام جهانی روبه اتمام است بلافاصله از فردای فینال جام جهانی ما مسابقات لیگ را برگزار می‌کنیم. به خاطر تعطیلی لیگ به دلیل جام جهانی دوباره بین دو نیم‌فصل تعطیلی نداریم و بلافاصله هفته دوازدهم را برگزار می‌کنیم و بعد از آن هفته‌های سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم را داریم.»

او ادامه داد: «بعد از این هفته پنجره نقل‌وانتقالات باز می‌شود و برای اینکه تیم‌ها بتوانند از بازیکنان جدید‌شان استفاده کنند مسابقات را با یک هفته جام حذفی جلو می‌بریم و بعد از آن بلافاصله هفته شانزدهم را برگزار می‌کنیم.»

سهیل مهدی در پایان در این خصوص افزود: « درباره اینکه در روزهای نزدیک به سال نو، پیک ترافیک و هتل و پروازها را داریم، معمولاً مسابقات را تا آن ایام جلو می‌بریم. 10 روز اول فروردین هم ایام فیفادی را داریم که در آن تاریخ لیگ تعطیل است و بعد از آن یا قبل از روز طبیعت و یا بعد از روز طبیعت مجدداً مسابقات را ادامه می‌دهیم تا بتوانیم در نیمه خرداد ماه مسابقات را به سرانجام برسانیم.»

دیدگاهها