کد خبر : 1858288 | 19 آذر 1401 ساعت 01:51 | 54.9K بازدید | 12 دیدگاه

موج انتقادها از لاهوز: کی گفته یک‌چهارم را سوت بزند؟

قضاوت ماتئو لاهوز در دیدار امشب آرژانتین و هلند با انتقادهای زیادی مواجه شده است. قضاوتی با سیزده کارت زرد در یک بازی بسیار پرتنش.

موج انتقادها از لاهوز: کی گفته یک‌چهارم را سوت بزند؟

به گزارش "ورزش سه"، ماتئو لاهوز داور دیدار امشب هلند و آرژانتین یکی از بحث‌برانگیزترین داوری‌های عمر حرفه‌ای خود را امشب در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی 2022 انجام داد. دیدار بزرگ بین آرژانتین و هلند که با اتفاقاتی خاص و نفس‌گیر همراه بود.

هلندی‌ها به لطف گل استینایی وخهورست در ثانیه‌های پایانی وقتهای تلف‌شده، در دقیقه 90+11، بازی را 2-2 مساوی کرده و به وقتهای اضافه کشاندند. در نهایت تکلیف برنده به ضربات پنالتی کشیده شد و آرژانتینی‌ها موفق شدند صعودشان را جشن بگیرند.

داور اسپانیایی این مسابقه اما شانزده کارت زرد به بازیکنان دو تیم نشان داد. دوازده کارت در وقتهای عادی بازی؛ پنج کارت به بازیکنان هلند و هفت کارت به آرژانتینی‌ها. لاهوز در وقتهای اضافه هم چهار کارت زرد دیگر از جیبش بیرون آورد تا تعداد کل کارت‌های زرد او به شانزده کارت برسد.

عملکرد لاهوز با انتقادهای بسیاری مواجه شده است و از گری لینه‌کر و سرخیو آگوئرو تا بسیاری از کاربران در شبکه‌های مجازی به او تاخته‌اند.

1777972

لینه‌کر: سیزده کارت زرد؛ این داور همیشه دوست داشت مرکز توجه باشد. مایک دین در مقابلش عددی نیست.

1777973

آگوئرو: این داور چقدر دنبال جلب توجه است. خدای من.

1777974

لاهوز از آن آدمها است که وقتی به تشییع جنازه می‌رود شاکی است که چرا همه به او توجه نمی‌کنند.

1777975

چطور بازی یک‌چهارم را به این داور داده‌اند؟ واقعا فاجعه است.

دیدگاهها