کد خبر : 1858302 | 19 آذر 1401 ساعت 03:20 | 83K بازدید | 9 دیدگاه

فن‌دایک از دلایل شکست تلخ می‌گوید

پنالتی تمرین کردیم اما نه با هشتادهزار آرژانتینی!

کاپیتان تیم ملی هلند که سابقه خوبی در زدن ضربات پنالتی دارد جو غیرقابل توصیف ورزشگاه را در شکست تیمشان بی‌تاثیر نمی‌داند.

پنالتی تمرین کردیم اما نه با هشتادهزار آرژانتینی!

به گزارش "ورزش سه" ویرجیل فن‌دایک، کاپیتان تیم ملی هلند بعد از پایان بازی برابر آرژانتین در مقابل خبرنگاران ایستاد و به سوالات آنها پاسخ داد. او که پنالتی اول تیمش برابر آرژانتین را از دست داده بود، با ناامیدی نسبت به آن صحنه صحبت کرد و از اینکه تیمشان با این همه تمرین، موفق به عبور از آرژانتین نشده، حسابی ناراحت بود.

1778030

ویرجیل در مورد از دست دادن پنالتی گفت:"من بسیار ناامید هستم. ما خیلی تمرین کردیم، اما موقعیتی که هشتاد هزار آرژانتینی سوت می زنند را نمی توان شبیه سازی کرد. بعد از آن، شاید اگر توپ کمی گوشه‌تر می‌رفت شرایط عوض می‌شد."

از دست رفتن شانس صعود و قهرمانی در نبود برزیل، بخش دیگر صحبت‌های فن‌دایک بود:"ما واقعاً ایمان داشتیم که امشب با این گروه خاص از بچه ها این اتفاق می افتد و صعود می‌کنیم اما متاسفانه نشد. من ناامید، غمگین و همه جوره درهم هستم."

1778029

جدایی فن‌خال از هلند بخش پایانی صحبت‌های فن‌دایک را به خود اختصاص داد؛"ما از او چیزهای زیادی یاد گرفتیم. حیف شد که اینطور به پایان رسید. من افتخار می کنم که کاپیتان تیم او بودم و برای او بهترین ها را آرزو می کنم."

دیدگاهها