کد خبر : 1858524 | 20 آذر 1401 ساعت 01:59 | 12.2K بازدید | 13 دیدگاه

دشان: فرانسه پیروز شد چون با جان و دل بازی کرد

دیدیه دشان بعد از پیروزی فرانسه مقابل انگلیس گفت "با جان و دل بازی کردن" رمز موفقیت تیمش در صعود به نیمه‌نهایی جام جهانی بوده است.

دشان: فرانسه پیروز شد چون با جان و دل بازی کرد

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فرانسه، مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی، امشب در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابتها در دیداری دشوار به مصاف انگلیس رفت و موفق شد انگلیسی‌ها را 2-1 شکست داده و به نیمه‌نهایی صعود کند.

دیدیه دشان، سرمربی فرانسه، در پایان بازی گفت از اینکه بازیکنانش موفق شدند امیدهای فرانسه برای تکرار قهرمانی‌ چهار سال پیشش در جام جهانی روسیه را زنده نگه دارند بسیار خوشحال است. او از انگلیس به عنوان تیمی خوب یاد کرد و گفت شاگردانش به این خاطر موفق به پیروزی شدند که با جان و دل بازی کردند.  

1778656

دشان در پایان بازی در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت:

نظر دشان درباره انگلیس؟
چه بازی بزرگی بود. ما با انگلیسی بازی کردیم که یک تیم فوق‌العاده بود. آنها چه از نظر تاکتیکی و چه از نظر بدنی بسیار قوی بودند.

احساس فرانسه از صعود دوباره به نیمه‌نهایی جام جهانی
حضور در بین چهار تیم برتر دنیا برای بازیکنان ما فوق‌العاده لذت‌بخش است. ما بعد از چهار سال دوباره بین چهار تیم هستیم. در چنین لحظاتی است که آدم آرزو می‌کند ای کاش زمان متوقف می‌شد و می‌توانستیم بیشتر لذت ببریم. ولی ما امشب از بردمان لذت می‌بریم و از فردا به فکر بازی نیمه‌نهایی هستیم.

دو پنالتی انگلیس در این بازی
راستش ما کمی هم خوش‌شانس بودیم با اینکه دو پنالتی به حریف دادیم توانستیم پیروز بشویم. آنچه باعث شد برتری در نتیجه را حفظ کنیم بازی کردن با جان و دل بود.

1778657

دیدگاهها