کد خبر : 1859530 | 25 آذر 1401 ساعت 16:55 | 49.8K بازدید | 6 دیدگاه

با دعوت فدراسیون فوتبال

4 میهمان ویژه آرژانتین برای فینال جام جهانی

سرخیو آگوئرو، جیووانی لوسلسو، خواکین کوریا و نیکو گونزالس به اردوی تیم ملی آرژانتین ملحق شده اند و در بازی فینال جام جهانی نیز در کنار تیم خواهند بود.

4 میهمان ویژه آرژانتین برای فینال جام جهانی

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آرژانتین با پیروزی برابر کرواسی در نیمه نهایی توانست راهی فینال جام جهانی شود و یکشنبه باید برابر فرانسه قرار بگیرد. آرژانتین در تاریخ خود دو بار در سال های 1978 و 1986 موفق به فتح جام جهانی شده و یکشنبه این شانس را دارد تا با کاپیتانی لیونل مسی سومین بار قهرمان شود.

1780904

شبکه تیک اسپورتس امروز اعلام کرد که بازی فینال چهار میهمان ویژه خواهد داشت؛ چهار بازیکنی که در راه رسیدن به آرژانتین به دور پایانی سهم داشتند ولی به دلیل بیماری و مصدومیت، شانس حضور در مرحله پایانی را از دست دادند. آنها همچنین امروز و فردا در کمپ تیم ملی خواهند بود.

1781124

 اولی سرخیو آگوئرو است که سال گذشته به دلیل بیماری قلبی مجبور به خداحافظی از فوتبال شد. آگوئرو دوستی صمیمانه ای با ملی پوشان دارد و از هفته ها پیش در قطر حضور دارد. خوآکین کوریا نیز که در آخرین روزها و به دلیل مصدومیت در اردو جام جهانی را از دست داد نیز در کنار تیم خواهد بود. نیکو گونزالس و جیووانی لوسلسو هم که به دلیل مصدومیت جام جهانی را از دست دادند، در دوحه خواهند بود، به این امید که در نهایت آرژانتین برابر فرانسه پیروز شود و مسی جام را بالای سر ببرد.

دیدگاهها