کد خبر : 1861652 | 07 دی 1401 ساعت 14:19 | 7.5K بازدید | 2 دیدگاه

رسمی: قرارداد موریاسو با ژاپن تمدید شد

فدراسیون فوتبال ژاپن به صورت رسمی از تمدید قرارداد چهار ساله موریاسو خبر داد.

رسمی: قرارداد موریاسو با ژاپن تمدید شد

به گزارش "ورزش سه"، پس از چند روز مذاکره، بالاخره فدراسیون فوتبال ژاپن به صورت رسمی از تمدید قرارداد سرمربی خود هاجیمه موریاسو برای چهار سال دیگر خبر داد.

در اطلاعیه کوتاهی که فدراسیون فوتبال ژاپن منتشر کرده، آمده است که آنها پس از توافق با موریاسو، با این سرمربی تا سال 2026 و برای جام جهانی بعدی به توافق رسیدند و برنامه های خود را هدف گذاری کردند.

پس از اعلام رسمی تمدید قرارداد موریاسو، او در نشست خبری که برگزار شد، با شور و شوق صحبت کرد و گفت: می‌خواهم با قاطعیت یک چالش جدید را قبول کنم تا به تجربه های جدیدی دست پیدا کنم که تاکنون با آنها مواجه نشده ام.

فدراسیون فوتبال ژاپن یک کنفرانس مطبوعاتی در توکیو برگزار کرد و در آنجا، کوزو تاشیما، رئیس فدراسیون این کشور، از تمدید قرارداد موریاسو تا پایان جام جهانی 2026 که در آمریکا، کانادا و مکزیک برگزار می شود، خبر داد.

1785690

کوزو تاشیما در این نشست گفت: ما با مدیر موریاسو به توافق اولیه رسیده ایم و قصد داریم در ابتدای سال میلادی، قراردادی را امضا کنیم.

نکته جالب این است تمامی مربیان تیم ملی ژاپن که هدایت سامورایی ها را در جام جهانی برعهده گرفته اند، پس از پایان مسابقات تعویض شده اند و موریاسو اولین مربی خواهد بود که بعد از جام جهانی، به کار خود ادامه خواهد داد.

در این کنفرانس مطبوعاتی، موریاسو گفت: من احساس افتخار می کنم و وقتی به سختی و مسئولیت این ماموریت فکر می کنم، احساس تنش می کنم. من با عزم راسخ، برای دیدن این ماموریت خود را به چالش می کشم.

او ادامه داد: من به این فکر می‌کردم که بعد از جام جهانی به هدفم نرسیده ام و اینکه چطور می‌توانم در آینده برنده شوم. دوست دارم همچنان با شجاعت، خودم را به چالش بکشم و در عین حال با نتایج جام جهانی کنار بیایم. تمام تلاشم را انجام خواهم داد تا بتوانم از تاریخ فوتبال ژاپن بهترین استفاده را ببرم و به طور پیوسته بر افتخارات آن بیفزایم.

دیدگاهها