کد خبر : 1861673 | 07 دی 1401 ساعت 15:35 | 50.5K بازدید | 15 دیدگاه

ادعای لوپاریزین:

پایان کار احتمالی سرخیو راموس در پی اس جی

در فرانسه ادعا کرده اند که به احتمال زیاد پی اس جی به سرخیو راموس پیشنهاد تمدید قرارداد ارائه نخواهد کرد.

پایان کار احتمالی سرخیو راموس در پی اس جی

به گزارش "ورزش سه"، از سه روز دیگر پنجره نقل و انتقالات زمستانی باز خواهد شد و یکی از بازیکنانی که می تواند بدون مشکل با باشگاه های خواهانش وارد مذاکره شود، سرخیو راموس است. کاپیتان سابق رئال در تابستان 2021 به پی اس جی پیوست و پس از یک فصل کابوس وار که حتی به اندازه انگشتان دو دست هم نتوانست بازی کند، در فصل جاری با بهبودی مصدومیت توانسته به فرم خوب خودش برگردد و در ترکیب ثابت پی اس جی قرار گرفته است.

1785706

راموس تا به اینجای فصل در 20 بازی پی اس جی به میدان رفته، یک گل زده و یک پاس گل داده است. او 13 بازی در لیگ یک فرانسه، 6 بازی در لیگ قهرمانان و یک بازی هم در سوپرجام فرانسه انجام داده و در مجموع 1641 دقیقه بازی کرده است اما مساله مهم اینجاست که او 30 مارس وارد 37 سالگی خواهد شد و به همین دلیل مدیران پی اس جی برای ارائه پیشنهاد تمدید به او تردید دارند. پیشنهاد هنوز نرسیده و راموس آزاد است برای آینده اش در همین ژانویه تصمیم بگیرد. 

1759043

طبق ادعای لوپاریزین، احتمال رسیدن پیشنهاد تمدید به راموس در ماه های پیش رو غیرممکن نیست ولی در حال حاضر بعید به نظر می رسد. راموس که در فهرست نهایی اسپانیا برای جام جهانی قرار نگرفت، هنوز از تیم ملی خداحافظی نکرده و قصد دارد در دور مقدماتی یورو 2024 برای لاروخا بازی کند. برای این مهم او نیاز دارد تا همچنان در بالاترین سطح به فوتبالش ادامه دهد.

دیدگاهها