کد خبر : 1862343 | 11 دی 1401 ساعت 16:50 | 8K بازدید | 2 دیدگاه

خداحافظی رسمی مربی تیم ملی فوتبال لهستان

چسلاو میخنیویچ امروز به صورت رسمی از هدایت تیم ملی فوتبال لهستان کناره‌گیری کرد.

خداحافظی رسمی مربی تیم ملی فوتبال لهستان

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی لهستان به زودی با سرمربی جدیدی در مسابقات انتخابی رقابتهای یورو2024 شرکت خواهد کرد و چسلاو میخینویچ که در جام جهانی قطر هدایت این تیم را به عهده خواهد داشت، دیگر هدایت لواندوفسکی و یارانش را عهده‌دار نخواهد بود.

قرارداد میخینویچ با فدراسیون فوتبال لهستان دیروز به پایان رسید و فدراسیون فوتبال این کشور اعلام کرده بود که قرارداد او را تمدید نخواهد کرد. به این ترتیب دوران حضور میخینویچ روی نیمکت لهستان عملا به پایان رسید.

1787082

چسلاو میخنیویچ در همین رابطه و با انتشار پیامی گفت:«با تیم ملی فوتبال لهستان خداحافظی می‌کنم اما همیشه هوادار این تیم باقی خواهم ماند. من با توجه به آخرین روز کاری‌ام در تیم ملی از فدراسیون فوتبال لهستان به خاطر اعتماد به من قدردانی می‌کنم. قدردان تمامی بازیکنان تیم ملی و هواداران هستم. از تیم ملی خداحافظی می‌کنم و همیشه به عنوان یک هوادار کنارش می‌مانم.»

1775324

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال لهستان در ادامه گفت:«2022 سال موفقی برای لهستان بود؛ صعود به جام جهانی 2022، صعود از مرحله گروهی این مسابقات پس از 36 سال، ماندن در سطح اول لیگ ملت‌ها و قرعه خوب در مقدماتی یورو 2024.»

دیدگاهها