کد خبر : 1862878 | 14 دی 1401 ساعت 17:15 | 5.6K بازدید | 1 دیدگاه

به جوان‌ها دل بسته‌ایم؛

بیانی: ده موقعیت گل ایجاد کردیم

شاهرخ بیانی می‌گوید کادرفنی هوادار به بازیکنان جوان اعتماد دارند و از جوانگرایی راضی هستند.

بیانی: ده موقعیت گل ایجاد کردیم

به گزارش "ورزش سه"، شاهرخ بیانی، مربی هوادار در کنفرانس خبری بعد از بازی با ذوب آهن در ابتدا گفت: امروز بازی بسیار خوبی بود. ذوب آهن تیم قابل احترام و با ساختاری است. ما از اول فصل تا الان فوتبال خوبی روی زمین بازی می‌کنیم. ما الان این جایگاه‌مان نباید باشد. در این بازی داور با شجاعت بود و تحت تاثیر هیچ تیمی قرار نگرفت‌. ما می‌دانستیم چطور راه‌های نفوذ آنها را ببندیم. ما خیلی خوب بازی کردیم و یکی از بهترین بازی‌های‌مان بود. ده موقعیت گل داشتیم و چند صحنه مشکوک بود اما اعتراضی نداریم و به کارشناسان داوری واگذار می‌کنیم. در هر صورت نیم فصل خوبی بود. ما خیلی بازیکن جوان اضافه می‌کنیم و امروز هم یک بازیکن جوان دیگر را بازی دادیم. ما با شجاعت این بچه‌ها را انتخاب می‌کنیم و به این بازیکنان جوان دل بسته‌ایم.

بیانی ادامه داد: هواداران باید در استادیوم باشند و زیبایی فوتبال به تماشاگران است و بازیکنان هم لذت می‌برند. امیدوارم شرایطی باشد که هواداران در نیم فصل دوم بیایند. من فکر می‌کنم کیفیت زمین‌های‌مان خوب نبود‌. تیم‌ها نزدیک به هم و غیرقابل پیشبینی بودند. در نیم فصل دوم دروازه‌ها کوچک می‌شود و بازی‌ها سخت‌تر خواهد شد.

او در مورد نقل و انتقالات هوادار گفت: ما از اول بازی‌های‌مان روی جوان‌ها سرمایه گذاری کرده بودیم. ما از جوان‌ها راضی هستیم و روز به روز پیشرفت می‌کنیم. در نیم فصل همه می‌خواهند بازیکن بگیرند و البته بازیکن خوبی نیست‌‌. الان تمام تیم‌ها مشکل فوروارد دارند ولی بازیکن نیست. فکر نمی‌کنم در نیم فصل دوم خیلی تغییراتی داشته باشیم. خیلی از جوان‌ها هم تماس می‌گیرند و دوست دارند به تیم ما بیایند چون کادر ما خیلی به آنها اعتقاد دارد‌. ما از جوانگرایی راضی هستیم.

بیانی در مورد بازی بعدی هوادار در جام حذفی گفت: آقا ساکت الهامی پرافتخارترین سرمربی جام حذفی در پنج سال اخیر است. راحت‌ترین قهرمانی هم در جام حذفی است. اعتقاد داریم که این جام حذفی را باید با اقتدار پیش ببریم.

او در پایان گفت: این دو ماهی که فوتبال ما به خاطر جام جهانی عقب افتاد، کاش تیم‌ها بازی می‌کردند. این دو ماه به تیم‌ها ضربه زد و علاوه بر آن آلودگی هوا هم هست. ما بازیکنان باتجربه هم داریم. ترکیب‌مان هم باتجربه است و هم جوان. بازیکنان با تجربه ما به جوان‌ترها کمک می‌کنند.

دیدگاهها