کد خبر : 1863168 | 16 دی 1401 ساعت 12:49 | 20.8K بازدید | 7 دیدگاه

پیام آنری به بلژیک: من را سرمربی کنید!

تیری آنری، ستاره سابق فرانسه، از مدیران فدراسیون فوتبال بلژیک خواسته که او را به عنوان سرمربی انتخاب کنند.

پیام آنری به بلژیک: من را سرمربی کنید!

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد ضعیف تیم ملی بلژیک در جام جهانی 2022 قطر و حذف از مرحله گروهی باعث شد که کار روبرتو مارتینز روی نیمکت این تیم به پایان برسد. 
آنری دو دوره به عنوان کمک مربی روی نیمکت این تیم حضور داشته و در جام جهانی 2018 روسیه و 2022 آنها را همراهی کرده است اما حالا به نظر می‌رسد که قصد دارد نقش اول را برعهده بگیرد. 
هرچند او به صورت رسمی برای سرمربیگری این تیم درخواستی ارائه نکرده اما روزنامه بلژیکی HLN خبر داده که او به صورت غیر رسمی از مدیران فدراسیون فوتبال این کشور خواسته که او را به عنوان سرمربی انتخاب کنند. 

1788636


پیش از این مارتینز به عنوان سرمربی بلژیک سالانه نزدیک به چهار میلیون یورو دستمزد دریافت می‌کرد اما آنها قصد دارند دستمزد سرمربی بعدی را کاهش دهند و آنری هیچ مشکلی با این موضوع نخواهد داشت. 
او در اولین دوره حضورش روی نیمکت بلژیک تنها 100 هزار یورو دریافت می‌کرد که تمامی آن نیز مستقیما به خیریه که تحت حمایتش بود پرداخت می‌شد و این ممکن است کار او را برای انتخاب به عنوان سرمربی این تیم آسان کند. 
چند روز قبل روملو لوکاکو نیز علنا از حضور آنری روی نیمکت این تیم به عنوان سرمربی جدید بلژیک ابراز رضایت کرده و مدعی شده بود که اطمینان دارد او بهترین گزینه برای جانشینی مارتینز خواهد بود.

 

دیدگاهها