کد خبر : 1863605 | 18 دی 1401 ساعت 16:39 | 20.3K بازدید | 22 دیدگاه

پاسخ مربی سئوتا به ژاوی

آخر بازی خواهیم دید بارسا خوش‌شانس بوده یا ما!

مربی سئوتا از واکنش ژاوی به قرعه بارسا در یک‌هشتم نهایی کوپا دل ری ناراحت شده و امروز پاسخ او را داد.

آخر بازی خواهیم دید بارسا خوش‌شانس بوده یا ما!

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته قرعه‌کشی دور یک‌هشتم نهایی کوپا دل ری به انجام رسید و بر این اساس، بارسلونا باید برابر سئوتا، تیمی از دسته سوم فوتبال اسپانیا، قرار بگیرد. وقتی از ژاوی هرناندز، مربی بارسا، در مورد این قرعه سؤال شد، او پاسخ داد که برای اولین بار از زمانی که مربی بارسا شده، در یک قرعه‌کشی خوش‌شانس بوده‌اند و البته سپس اضافه کرد که بارسا باید در زمین نشان دهد که تیم بهتر و شایسته‌تری برای صعود است.

1789408

این اظهارنظر ژاوی به مذاق مربی باشگاه سئوتا خوش نیامده است. خوزه خوان رومرو در مصاحبه امروز خود پاسخ ژاوی را داد: «از نظر من، ژاوی اظهارنظر درستی نداشت و می‌توانست نظرش را به‌گونه‌ای دیگر بیان کند. حرف‌های او به مذاق هیچکس در باشگاه ما خوش نیامده است. بارسا خوش‌شانس بوده؟ ما هم خوش شانس بودیم که به بارسلونا برخورد کردیم. روز بازی به عشق گرفتن پیراهن بازیکنان بارسا وارد زمین نمی‌شویم و در پایان بازی خواهیم دید کدام تیم خوش‌شانس‌تر بوده است.»

1789407

رومرو ادامه داد: «من برای ژاوی احترام زیادی قائلم. او یکی از بهترین فوتبالیست‌های تاریخ اسپانیاست و به همین دلیل انتظار داشتم در مورد ما بهتر اظهارنظر می‌کرد. صادقانه بگویم که از حرف‌های او متعجب شدم.»

دیدگاهها