کد خبر : 1863733 | 19 دی 1401 ساعت 12:49 | 11K بازدید | 2 دیدگاه

او مثل برادرم است اما...

رکراکی: اشرف گفت در جام جهانی با امباپه دوستی ندارم!

با گذشت حدود یک ماه از دیدار مراکش و فرانسه در جام جهانی، ولید رکراکی درباره این مسابقه و گفت‌وگویی که پیش از آن با با اشرف حکیمی داشت، صحبت کرد.

رکراکی: اشرف گفت در جام جهانی با امباپه دوستی ندارم!

به گزارش "ورزش سه"، مراکش که تیم شگفتی‌ساز مسابقات جام جهانی 2022 قطر لقب گرفت و در پایان این رقابت‌ها، عنوان چهارم را از آن خود کرد، در شرایطی در مرحله نیمه نهایی به مصاف فرانسه رفت که یکی از نکات جالب این مسابقه، تقابل اشرف حکیمی و کیلیان امباپه بود.

رکراکی که روز گذشته مصاحبه‌ای با برنامه «کانال پلاس» فرانسه داشت، در بخشی از این گفت‌وگو عنوان کرد: حکیمی و کیلیان امباپه تنها دو دوست نیستند، بلکه مانند دو برادر هستند.

او در ادامه گفت: من پیش از بازی به اشرف گفتم در جام جهانی مقابل دوستت بازی می‌کنی اما او در پاسخ به من گفت در بازی، جایی برای رفاقت نیست. در واقع رقابت بزرگی بین آنها وجود داشت.

1789655

رکراکی همچنین درباره شکست 2-0 برابر فرانسه نیز صبحت کرد و گفت: بعد از باخت به فرانسه احساس ناامیدی و ناراحتی می‌کردیم. ما فاصله چندانی با راهیابی به فینال و کسب یک دستاورد بزرگ نداشتیم اما این اتفاقات در مسابقات بزرگ طبیعی است. ما در نیمه نهایی دچار مشکلات جسمانی شده بودیم.

او با تاکید بر اینکه دیدیه دشان شایسته ادامه حضور روی نیمکت تیم ملی فرانسه بوده است، عنوان کرد: با توجه به نتایجی که تیم ملی فرانسه کسب کرده، فکر نمی‌کنم مربی دیگری باشد که به آنچه دشان دست یافته، رسیده باشد. جایی برای مقایسه وجود ندارد.

دیدگاهها