کد خبر : 1864860 | 25 دی 1401 ساعت 15:40 | 71K بازدید | 30 دیدگاه

ادعای میرر

مگوایر و 6 بازیکن دیگر منچستریونایتد در فهرست فروش

نشریه میرر امروز ادعا کرد که مدیران منچستریونایتد معتقدند که دیر یا زود باید هفت بازیکن حال حاضر تیم به صورت قرضی یا دائمی به باشگاهی دیگر منتقل شوند.

مگوایر و 6 بازیکن دیگر منچستریونایتد در فهرست فروش

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد در فصل جدید با اریک تن‌هاخ، قدم رو به جلوی بزرگی برداشته و نشانی از تیم متوسط سال‌های گذشته ندارد. یونایتد از سال 2013 دیگر نتوانسته قهرمان لیگ برتر شود ولی در فصل جاری علی‌رغم شروع ضعیفی که داشت، رفته رفته اوج گرفته و روز گذشته با پیروزی دراماتیک برابر سیتی توانست موقتا به رتبه سوم برسد و با یک بازی بیشتر، 6 امتیاز کمتر از آرسنال صدرنشین دارد. هنوز یک نیم فصل دیگر باقی مانده و شیاطین سرخ قطعا یکی از شانس‌های قهرمانی هستند.

1738170

طبق ادعای میرر، مدیران باشگاه معتقدند هفت بازیکن مازاد در تیم فعلی حضور دارند و باید در همین زمستان یا تابستان بعد، از یونایتد بروند. طبق این گزارش اگر برای هری مگوایر، آرون وان بیساکا، دنی فن‌دبیک، فرد، پلیستری، اسکات مک‌تومینای و فیل جونز پیشنهاد برسد، باشگاه مایل به واگذاری‌شان خواهد بود. یونایتد قصد دارد برای فصل بعد هری کین را برای تقویت خط حمله جذب کند و خرید یک هافبک تهاجمی بزرگ را نیز در دستور کار دارد.

1791162

دیدگاهها