کد خبر : 1865187 | 27 دی 1401 ساعت 10:12 | 49.9K بازدید | 7 دیدگاه

بازیکنی که دست از مبارزه بر نمی دارد

گل علی علیپور به ویتوریا، به سبک رونالدو

این فصل هم علی علیپور هر گاه از سوی سرمربی ژیل ویسنته به بازی گرفته شده، دست به یک اقدام خوب زده است.

گل علی علیپور به ویتوریا، به سبک رونالدو

به گزارش "ورزش سه"، سرانجام سرمربی تیم ژیل ویسنته متوجه شد، برای گذر از روزهای بحرانی باید بیشتر از علی علیپور در خط حمله تیمش بازی بگیرد. با وجود نمایش های خوب علی علیپور در ماریتیمو، مهاجم سابق تیم پرسپولیس این فصل و در 16 هفته سپری شده از مسابقات لیگ برتر پرتغال در برخی از بازی ها روی نیمکت نشست. تا جایی که به نظر می رسید از این انتخاب ناراضی است و حتی بحث بازگشت وی به ترکیب تیم پرسپولیس هم به میان آمد اما به نظر می رسد، علی علیپور دوباره مسیر مبارزه را انتخاب کرده تا دوباره اتفاقات خوبی برای او رقم بخورد.

در هفته شانزدهم و در بازی با ویتوریا گیمارش علی علیپور یک بار دیگر شایستگی های خود را به رخ کشید و با گشودن دروازه حریف در دقیه 40 استارت پیروزی دو بر یک تیمش را در این بازی زد. این سه امتیاز شمار امتیازات ژیل ویسنته را از 16 بازی به عدد 15 رساند و حالا این تیم با قرار گرفتن در رده پانزدهم جدول امیدوار شده است، در هفته های بعدی جهش های بیشتری در جدول رده بندی داشته باشد و با خاطره ای خوش به استقبال تعطیلات نیم فصل برود. هر چند این تعطیلات کوتاه است.

1792457
1792458
1792459

اما روی گلی که علی علیپور در بازی با ویتوریا گیمارش به ثمر رساند، پرش درجای این بازیکن جالب و دیدنی بود. در یک فعل و انفعال در محوطه جریمه توپ روی هوا بود که علی علیپور با یک پرش درجای خوب بالاتر از مدافع به توپ ضربه می زند و ارتفاع توپ او به گونه ای بود که دیگر از دست دروازه بان کاری ساخته نبود. البته توپ هوایی اول که روی دروازه ویتوریا ارسال شد، توسط علی علیپور استپ و به بازیکن هم تیمی پاس داده شد که توپ برگشتی بعد از برخورد به مدافع حریف در اختیار علی علیپور قرار گرفت. توپ در هوا و در مالکیت علی علیپور نبود، اما با یک حرکت هوشمندانه و پرش درجای جالب که با رعایت تایمینگ همراه بود، دروازه ویتوریا گیمارش را باز کرد و در نهایت ژیل ویسنته این بازی را دو بر یک برد. پرش او در این صحنه به سبک رونالدو بود. آنهم در شرایطی که مدافع تیم حریف همزمان با علی علیپور برای ضربه به توپ به هوا پریده بود و حتی به چانه علی علیپور هم ضربه زد.

با این گل پیش بینی می شود از این پس علی علیپور حضور پر رنگ تری در ترکیب تیم ژیل ویسنته داشته باشد.

1792460

دیدگاهها