کد خبر : 1865315 | 27 دی 1401 ساعت 21:17 | 22.5K بازدید | 9 دیدگاه

رسمی: مدافع نروژی یونیون‌برلین به دورتموند پیوست

باشگاه بوروسیا دورتموند اعلام کرد یولیان رایرسون، دفاع راست 25ساله یونیون برلین، را با قراردادی سه سال و نیمه به خدمت گرفته است.

رسمی: مدافع نروژی یونیون‌برلین به دورتموند پیوست

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه دورتموند رسما اعلام کرد یولیان رایرسون، دفاع راست نروژی باشگاه یونیون برلین، را با امضای قراردادی رسمی به مدت 3 سال و نیم به خدمت گرفته است. رایرسون قرار است جای خالی توماس مونیه مصدوم را در دورتموند پر کند.

رایرسون در فصل جاری برای یونیون برلین 21 بازی انجام داده است و با اینکه پست تخصصی‌اش دفاع راست است، توان بازی در پست دفاع چپ را هم دارد. قراردادی که مدافع نروژی امروز در دفتر باشگاه دورتموند امضا کرد تا ژوئن 2026 ادامه دارد.

1792650

توماس مونیه، ملی‌پوش بلژیکی دورتموند، هفته گذشته به دلیل آسیب‌دیدگی عضلانی از ترکیب تیم کنار رفت و پزشکان اعلام کرده‌اند او دست‌کم چند هفته دور از میادین خواهد بود.

سباستین کِل، مدیر ورزشی دورتموند، در مراسم امضای قرارداد رایرسون گفت: "ما چالش‌های ورزشی بزرگی در پیش رو داریم و برای مصاف با آنها با دفاعی پایدار نیازمندیم. یولیان رایرسون مدافعی باهوش و با روحیه تهاجمی است که می‌تواند در خط دفاعی سه‌نفره و چهارنفره در هر دو پست دفاع راست و چپ بازی کند."

رایرسون 25ساله از سال 2018 در یونیون برلین حضور داشت. مبلغ قرارداد دورتموند با این مدافع نروژی فاش نشده است.

دیدگاهها