کد خبر : 1865474 | 28 دی 1401 ساعت 19:43 | 12K بازدید | 4 دیدگاه

مقابل نساجی فقط هفده بازیکن داریم

ربیعی: حکم کمیته انضباطی غیر حرفه‌ای بود

محمد ربیعی می‌گوید ابلاغ حکم کمیته انضباطی در ۲۴ساعت مانده به بازی کاری غیر حرفه‌ای بوده و برنامه‌های آنها را تحت الشعاع قرار می‌دهد.

ربیعی: حکم کمیته انضباطی غیر حرفه‌ای بود

به گزارش "ورزش سه"، محمد ربیعی، سرمربی مس رفسنجان در کنفرانس خبری پیش از بازی یا نساجی در ابتدا گفت: به تیم نساجی و کادرفنی محترم‌شان خیر مقدم عرض می‌کنم. باتوجه به شناختی که از تیم نساجی داریم، آنها فوتبال خوبی بازی می‌کنند و دو تیم از ضعف و قدرت هم مطلع هستند. اگر شرایط زمین با توجه به بارندگی اخیر رفسنجان اجازه دهد فوتبال خوبی خواهد بود و بینندگان می‌توانند لذت ببرند. فکر می‌کنم که خودمان در شرایطی هستیم که می‌توانیم این روندی که در چند وقت اخیر داریم را با صلابت جلو ببریم.

او در مورد نزدیکی تیم‌ها در جدول گفت: چند تیم مثل ما و تیم‌های دیگر به هم نزدیک هستند و این نشان می‌دهد که امسال در لیگ کیفیت بوده و صد در صد می‌تواند یک رقابت را به غیر از دو سه تیمی که جلوتر هستند، در لیگ نگه دارد.

ربیعی راجع به عملکرد مس رفسنجان در نیم فصل اول و اینکه آیا آنها می‌توانند در ادامه لیگ هم موفق باشند گفت: یک قسمتش به کار ما برمی‌گردد؛ بنده، بازیکنان و تیم و یک قسمتش هم در اختیار ما نیست و در اختیار باشگاه است و نیازمند تقویت هستیم. همه تیم‌های رقیب‌مان در حال تقویت هستند ولی برای ما تا این لحظه اتفاقی رخ نداده است.

سرمربی مس رفسنجان در مورد محرومیت مهرداد رضایی و میثم تیموری بیان کرد: باید یک گلگی بکنم. به هرحال ما روز نهم با استقلال بازی داشتیم و امروز که حدود بیست روز گذشته به ما ابلاغ کردند که دو بازیکن ما محروم هستند؛ من واقعا این کار را غیر حرفه‌ای می‌دانم. در شرایطی که آقای حسن جعفری از صبح بیمار شده و فرشید باقری هم مصدومیتی از بازی ذوب آهن داشت کار را برای‌مان سخت می‌کند. برای بازی فردا شاید شانزده یا هفده نفر باشیم. اگر قرار است محرومیتی باشد باید از اول هفته بدانم کدام بازیکنانم را ندارم نه اینکه کمتر از ۲۴ساعت مانده به بازی متوجه شوم دو بازیکنم را ندارم. همه برنامه‌ریزی ما تحت الشعاع قرار می‌گیرد. اگر قرار است کمیته انضباطی رایی دهد حتی با امکان تجدید نظر، باید آن را قبل از بازی بدانم و باشگاه و کمیته حقوقی اقدامات لازم را بکنند.

او در این خصوص ادامه داد: خودمان از سایت‌های خبری متوجه آن شدیم. به نظرم کار غیر حرفه‌ای بود چون تا تمرین امروزمان هم روی آنها برنامه ریزی کردیم. این ما را تحت الشعاع قرار می‌دهد اما بچه‌ها را منسجم و تیم را مصمم می‌بینم. با همه این‌ها سعی می‌کنیم با همان نظم همیشگی‌مان حاضر شویم که حالا حضور هواداران در ورزشگاه می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد. تمامی مردم رفسنجان را برای بازی فردا دعوت می‌کنم که حامی تیم مس رفسنجان و بار و یاور مجموعه باشند که یک بازی خوب انجام دهیم و دست پر خارج شویم.

دیدگاه‌ها