کد خبر : 1865812 | 30 دی 1401 ساعت 18:43 | 40.7K بازدید | 2 دیدگاه

ماسک بیرانوند در اختیار گلر حریف پرسپولیس (عکس)

گلر تیم ون پارس که در دیدار مقابل پرسپولیس از ناحیه بینی آسیب دید، این روزها با ماسک در تمرین و بازی‌های تیمش شرکت می‌کند.

ماسک بیرانوند در اختیار گلر حریف پرسپولیس (عکس)

به گزارش ورزش سه، احمد مهرابی، دروازه‌بان ون پارس در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی برابر پرسپولیس بود که با عملکرد خوب خود، به یکی از ستاره‌های زمین تبدیل شد و اجازه نداد که سرخپوشان کار راحتی برابر این تیم اصفهانی داشته باشند.

البته مهرابی در ضربات پنالتی نتوانست ناجی تیمش باشد و این پرسپولیس بود که با درخشش علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ملی‌پوش خود، موفق شد به دور بعدی این رقابت‌ها صعود کند.

اما یکی از اتفاقات جالب این مسابقه، مصدومیت احمد مهرابی در جریان بازی بود. جایی که آرنج مهدی عبدی با بینی گلر ون پارس برخورد کرد تا او با آسیب جدی از این ناحیه مواجه شود.

مهرابی که تقابل با پرسپولیس را با صورتی بانداژ شده به پایان رساند، حالا در شرایطی در دیدار ون پارس مقابل فجرسپاسی در هفته هجدهم لیگ آزادگان در ترکیب تیمش قرار گرفت که ماسک روی صورت داشت.

نکته جالب اینکه علیرضا بیرانوند که در بازی با انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲، از ناحیه بینی مصدوم شده بود و مدتی با ماسک بازی و تمرین کرد، پس از پایان دیدار پرسپولیس و ون پارس به خوش‌و‌بش و شوخی با مهرابی پرداخته بود و به او گفته بود: تازه مثل من شدی!

1793539

دیدگاهها