کد خبر : 1865856 | 01 بهمن 1401 ساعت 08:15 | 24.8K بازدید | 12 دیدگاه

واکنش باشگاه تورینی به حکم سنگین دادگاه

باشگاه یوونتوس: کسر 15 امتیاز ناعادلانه است

وکلای باشگاه یوونتوس ضمن ناعادلانه دانستن رای جنحالی کسر 15 امتیاز، از اعتراض به آن خبر دادند.

باشگاه یوونتوس: کسر 15 امتیاز ناعادلانه است

به گزارش "ورزش سه"، وکلای باشگاه یوونتوس رای اخیر دادگاه استیناف فدرال در خصوص تخلف این باشگاه در اعلام سودهای سرمایه که به کسر 15 امتیاز منجر شده را ناعدالتی آشکار دانستند. مائوریتزیو بلاکوسا، داوید سانجیورجیو و نیکولا آپا طی واکنشی سریع بعد از اعلام حکم سنگین یاد شده به عنوان وکلای باشگاه یوونتوس، اعتراض خود را اعلام کردند.

در متن بیانیه آنها آمده است: "ما معتقدیم که این یک بی عدالتی آشکار در حق میلیون ها هوادار یوونتوس است. همچنین این اطمینان را می دهیم که اتفاق یاد شده در مراحل بعدی قضاوت، جبران خواهد شد. ما منتظریم تا دلایل ارائه شده درخواست تجدید نظر را به دقت مطالعه کنیم. در عین حال تاکید می کنیم که باشگاه یوونتوس و مدیرانش نسبت به نقض قانون عدالت ورزشی اذعان می کنند."

1793618

در این بیانیه همچنین اعلام شده که باشگاه یوونتوس ضمن انتظار برای انتشار دلایلی که منجر به صدور این حکم شده، از هم اکنون درخواست تجدید صادر کرده است.

دادگاه استیناف فدرال در حالی تخلف یووه را قطعی و این باشگاه را با جریمه 15 امتیازی نقره داغ کرد که بیانکونری قبلا از این اتهام تبرئه شده بود. با این وجود و طبق جریمه ای که اعمال شده، یووه تا رده دهم سری A سقوط خواهد کرد تا عملا شانسی برای قهرمانی لیگ و حتی کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نداشته باشد.

دیدگاهها