کد خبر : 1865940 | 01 بهمن 1401 ساعت 15:50 | 24K بازدید | 12 دیدگاه

او به همان اهمیت کروس و مودریچ است

پاسخ آنچلوتی به آرسنال: کاماوینگا تکان نمی‌خورد

مربی ایتالیایی رئال اطمینان داد که نه ادواردو کاماوینگا و نه هیچ بازیکن مهم دیگر رئال در انتقالات ژانویه تیم را ترک نخواهند کرد.

پاسخ آنچلوتی به آرسنال: کاماوینگا تکان نمی‌خورد

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید پس از پیروزی روحیه‌بخش برابر ویارئال در یک هشتم نهایی کوپا دل ری، فردا میهمان بیلبائو در سن مامس است. بازی در این ورزشگاه همیشه برای رئال دشوار بوده، ولی کهکشانی‌ها که در جدول سه امتیاز از بارسا عقب هستند، حق امتیاز از دست دادن ندارند.

1793720

کارلو آنچلوتی، مربی رئال، در نشست خبری این بازی گفت: «واکنش تیم به شکست در فینال سوپرجام عالی بود، ولی من یک ارزیابی کلی از بازی داشتم و باید بگویم دیگر نباید نیمه اول آن بازی تکرار شود. ما یک نیمه را با اشتباهات متعدد به حریف هدیه دادیم. بازی فردا دشوار است و ما دیگر حق نداریم بازی را سست و ضعیف شروع کنیم.»

رسیدن پیشنهاد از آرسنال برای کاماوینگا: «این تیم دست نمی‌خورد. برای من کاماوینگا مثل مودریچ و کروس است و البته که قرار نیست همیشه بازی کند، ولی او مثل دیگر بازیکنان برای من مهم و تعیین‌کننده است. کاماوینگا از رئال تکان نمی‌خورد. برابر ویارئال، دنی سبایوس و آسنسیو با ورودشان به زمین، روند بازی را عوض کردند. ناچو هم زیاد بازی نکرده، اما برابر ویارئال فوق‌العاده بود. همه بازیکنان در تیم برای من مهم هستند.»

1789147

نگرانی از اتمام قرارداد برخی بازیکنان: «با وجود اینکه قرارداد برخی بازیکنان در پایان فصل تمام می‌شود، ولی من همه آنها را مشتاق و باانگیزه می‌بینم و این قضیه تاثیری روی کیفیتشان نگذاشته است.»

کسر 15 امتیاز از یوونتوس: «این قضیه مورد قضایی دارد و در آن ورود نمی‌کنم. البته که نظر خودم را دارم، ولی اینجا آن را بیان نمی‌کنم.»

حضور اورلین شوامنی در سالن بسکتبال هنگام برگزاری بازی رئال-ویارئال: «کار او اشتباه بود و از همه غذرخواهی کرد. این موضوع تمام شده است.»

اشتباهات دفاعی زیاد در رئال: «من همیشه به بازیکنانم می‌گویم که منطقه ما باید امن باشد. قبل از پرس، باید از فضای پشت خود محافظت کنیم. باید اشتباهات را اصلاح کنیم تا تیمی مطمئن‌تر باشیم.»

غایبان رئال: «داوید آلابا، شوامنی و دنی کارواخال فردا نیستند، ولی برای بازی بعدی آماده خواهند بود.»

دیدگاهها