کد خبر : 1866041 | 01 بهمن 1401 ساعت 22:20 | 11.1K بازدید | 4 دیدگاه

جبران شکست هفته اول با ستاره ایرانی؛

صابر کاظمی نقش اصلی برد شماره یک تیم قطری

تیم العربی قطر موفق شد با درخشش صابر کاظمی الاهلی را شکست دهد.

صابر کاظمی نقش اصلی برد شماره یک تیم قطری

به گزارش "ورزش سه"، صابر کاظمی در یک سال اخیر جزو ستاره های نوظهور والیبال ایران بوده که توانسته خودش را در قامت یکی از بهترین های پست خود یعنی پشت خط زن به اثبات برساند. بعد از المپیک صابر به بازیکن اصلی تیم ملی تبدیل شد و حتی در رقابت‌های قهرمانی آسیا ستاره اول تیم عطایی در راه قهرمانی لقب گرفت.

با این حال اوضاع برای صابر کاظمی در لیگ ملت ها و بعد قهرمانی جهان مطابق انتظار پیش نرفت و او در ادامه روند عجیب و غریب خود نهایتاً تصمیم گرفت باشگاه العربی قطر را به عنوان چالش جدیدش انتخاب کند؛ تصمیمی که البته بسیاری با آن مخالف هستند اما صابر بدون توجه به حرف حدیث‌ها روی کار خود تمرکز کرده است.

العربی در هفته اول رقابت‌های لیگ قطر یک شکست عجیب و غیرمنتظره را مقابل الخور متحمل شد تا در همان ابتدا یک شوک به آنها وارد شود. با این حال یاران صابر کاظمی امروز آن باخت را جبران کرده و موفق شدند برابر الاهلی به پیروزی 3-1 دست پیدا کنند.

صابر کاظمی در این بازی ستاره اول العربی بود و نقش اصلی را در پیروزی مهم این تیم ایفا کرد. او با کسب 20 امتیاز بهترین بازیکن تیمش از این حیث لقب گرفت تا نشان دهد که در فرم خوبی به سر می برد.

دیدگاهها