کد خبر : 1866048 | 01 بهمن 1401 ساعت 23:00 | 11.7K بازدید | 7 دیدگاه

با کسب پیروزی 2-0 مقابل سالرنیتانا

ادامه صدرنشینی مقتدرانه ناپولی با اختلاف امتیاز دورقمی

ناپولی با پیروزی ۲-۰ مقابل میزبان خود سالرنیتانا صدرنشینی اش را مستحکم تر کرد.

ادامه صدرنشینی مقتدرانه ناپولی با اختلاف امتیاز دورقمی

به گزارش "ورزش سه"، ناپولی با کسب پانزدهمین برد فصل خود، 50 امتیازی شد تا با یک بازی بیشتر از میلان و فاصله 12 امتیازی نسبت به این تیم، صدرنشینی مقتدرانه خود را تداوم بخشد.

شاگردان اسپالتی بعد از باخت مقابل اینتر، توانستند با دو گل سمپدوریا را شکست داده و سپس با حساب 5-1 یووه را درهم بکوبند. آنها پیش از بازی این هفته خود در سری A شکست ناباورانه ای مقابل کرمونزه داشتند که به حذف از کوپا ایتالیا انجامید ولی این نتیجه هم تاثیری در روند بردهایشان در لیگ نداشت و ناپلی ها امشب توانستند سالرنیتانا قعر جدولی را با دو گل شکست دهند.

سالرنیتانای رده شانزدهمی امشب در ورزشگاه آرِکی در حالی مقابل ناپولی قرار گرفت که مدت ها بود طعم برد را نچشیده بود. این تیم اما شانسی برای کسب امتیاز مقابل صدرنشین نداشت و با نتیجه دو بر صفر شکست خورد.

1793885

جیووانی دی لونزو در شرایطی که سالرنیتانا 45 دقیقه موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده بود، در سومین دقیقه از وقت های اضافه نیمه اول توانست گل اول را زده و تیمش را برنده راهی رختکن کند.

ویکتور اوسیمن در سومین دقیقه از نیمه دوم، گل دوم را هم برای ناپولی زد تا این تیم با خیال راحت تا پایان، کار خود را پیش برده و با کسب پیروزی 2-0، شمار امتیازات خود را به عدد 50 برساند. میلان و اینتر با یک بازی کمتر و به ترتیب 38 و 37 امتیاز، پایین تر از ناپولی در رده های دوم و سوم جدول رده بندی سری A حضور دارند.

1793886

دیدگاهها