کد خبر : 1866081 | 02 بهمن 1401 ساعت 08:47 | 75.8K بازدید | 18 دیدگاه

فرصت‌سوزی غیرمنتظره در ثبت گل ۱۱؛

بدشانسی محض طارمی و جا ماندن از آقای گلی! (عکس)

بی‌دقتی و بدشانسی در ضربات آخر کاری کرد تا ستاره ایرانی پورتو مقابل ویتوریا گیمارش به گل نرسد.

بدشانسی محض طارمی و جا ماندن از آقای گلی! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی پس از دو مسابقه ناکامی در گلزنی، هفته قبل با یک نمایش درخشان مقابل فامالیسائو توانست در جریان برتری پُر گل پورتو موثر باشد، اما در آخرین بازی نیم‌فصل اول لیگ برتر پرتغال این شرایط برای او به وجود نیامد و این مهاجم ایرانی نتوانست دروازه ویتوریا گیمارش را باز کند.

تیم فوتبال پورتو در حالی که مثل همیشه مهدی طارمی را در ترکیب ابتدایی و خط حمله داشت، از ساعت ۰۰:۱۵ بامداد امروز یکشنبه (به وقت ایران) مهمان تیم رده هفتمی ویتوریا گیمارش بود که در نهایت توانست به پیروزی یک بر صفر دست پیدا کند ولی در این مسابقه، مهاجم ایرانی پورتو شانس نداشت.

مهدی طارمی در آخرین تقابل پورتو با ویتوریا گیمارش در هفته بیست و نهم فصل گذشته لیگ برتر پرتغال موفق شده بود تک‌گل پیروزی تیمش را بزند و البته در همان مسابقه یک پنالتی هم خراب کرد، اما در جدیدترین رویارویی با این تیم برای زدن یک گل دیگر کم‌دقت بود.

1793949
تله آفساید مدافعان ویتوریا گیمارش کاری کرد تا طارمی در دقیقه ۷ از یک موقعیت تک به تک عالی برای گلزنی محروم شود

ستاره ایرانی پورتو که هفته گذشته دهمین گل فصل خود را به ثمر رسانده و به رده دوم جدول برترین گلزنان لیگ برتر پرتغال رسیده بود، انگیزه زیادی داشت فاصله دو گله با گونسالو راموس صدرنشین، مهاجم بنفیکا را کمتر کند ولی در شبی که فرصت‌های خوبی هم برای گلزنی به دست آورد، خوش‌شانس هم نبود.

طارمی دقیقه ۳۲ با یک فرار سریع پشت مدافعان ویتوریا گیمارش و حضور در سمت راست محوطه جریمه، در موقعیت تک به تک قرار گرفت ولی ضربه آخر را خیلی خوب نزد تا توپ به جای حرکت به سمت دروازه، مستقیم به بیرون برود و پورتو به گل اول نرسد.

1793950
بهترین فرصت گلزنی برای طارمی این لحظه اتفاق افتاد که ضربه او تبدیل به گل نشد و به بیرون رفت

در شرایطی که نیمه اول رو به پایان بود، موقعیت‌سازی طارمی در جناح چپ زمین و یک ارسال که ریباند آن با شوت ژوآئو ماریو همراه شد، دروازه ویتوریا گیمارش را باز کرد و پورتو را با پیروزی یک بر صفر به رختکن فرستاد.

طارمی که انگیزه خاصی برای افزایش تعداد گل‌های خود مقابل ویتوریا گیمارش داشت، در نیمه دوم فقط یک فرصت جدی گلزنی در دقیقه ۶۲ به دست آورد، اما این بار سرتوپ و شوت فنی زیبای او با بدشانسی از کنار تیرک عمودی دروازه عبور کرد.

1793951
سرتوپ و شوت فنی هم طارمی را به یازدهمین گل فصل نرساند و ضربه او این چنین از سمت راست دروازه ویتوریا گیمارش، با اختلافی نسبتا زیاد راهی اوت شد

ستاره ایرانی پورتو در حالی در دومین دقیقه وقت‌های اضافه از زمین بیرون رفت که یک پیروزی دیگر را همراه تیمش که ۳۹ امتیازی شد و در جایگاه سوم جدول لیگ برتر پرتغال ماند، به دست آورد ولی نتوانست آمار گل‌های خود بهتر کند.

1793952
با وجود عدم گلزنی، اما ششمین پاس گل فصل طارمی اینجا می‌توانست ثبت شود که پاس در عرض تماشایی او به مقابل دروازه ویتوریا گیمارش با شوت بی‌دقت په‌په راهی به چارچوب دروازه نداشت.

دیدگاه‌ها