کد خبر : 1866088 | 02 بهمن 1401 ساعت 09:47 | 11.9K بازدید | 2 دیدگاه

شگرد ویژه صابر کاظمی در قطر هم کارگشاست

صابر کاظمی شب گذشته سه امتیاز مستقیم سرویس برای العربی کسب کرد.

شگرد ویژه صابر کاظمی در قطر هم کارگشاست

به گزارش "ورزش سه"، صابر کاظمی تنها لژیونر والیبال ایران در این فصل از رقابت‌های لیگ والیبال قطر محسوب می‌شود. پشت خط زن ایرانی که در یک سال گذشته روزهای متفاوتی را در تیم ملی تجربه کرد. ابتدا حضور در المپیک و البته ایفای نقش اول در قهرمانی تیم عطایی در آسیا و در ادامه از دست دادن لیگ ملت‌ها و نیمکت‌نشین شدن در قهرمانی جهان.

با این وجود هر طور که بود نهایتا صابر کاظمی تصمیم گرفت لیگ قطر را به عنوان چالش این فصل خود انتخاب کند. کشوری که اساسا صاحب والیبال نیست و لیگ چندان قدرتمندی هم ندارد و به همین خاطر هم انتقاداتی بابت این انتخاب ستاره ملی پوش به او مطرح شد اما صابر بدون توجه به این مسائل به کار خود در باشگاه العربی ادامه می دهد.

العربی شب گذشته در هفته دوم رقابت‌های لیگ قطر به مصاف الاهلی رفت و در نهایت موفق شد 3-1 حریف خود را شکست دهد تا باخت هفته اول را به فراموشی بسپارد؛ بردی که صابر کاظمی با کسب 20 امتیاز تاثیر قابل توجهی در آن ایفا کرد.  

1793959

یکی از شگردهای ویژه صابر که در یک سال اخیر خیلی مورد توجه قرار گرفته سرویس های خاص این بازیکن است که در رقابت های ملی گذشته نیز بارها برای تیم ملی کارگشا شده بود. این ستاره ملی‌پوش دیشب نیز از این مهارت خاص خود به بهترین شکل استفاده کرد و سه امتیاز مستقیم سرویس برای العربی به دست آورد تا نشان دهد که همچنان می‌شود در این بخش روی او حساب ویژه‌ای باز کرد.

دیدگاهها