کد خبر : 1866093 | 02 بهمن 1401 ساعت 10:17 | 4.8K بازدید | 1 دیدگاه

باید به رکورد موردنظر برسد

اولتیماتوم سرمربی کره‌ای به زهرا نعمتی

سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان بعد از چهارماه حضور در راس این تیم هنوز از وضعیت کمانداران رضایت کامل ندارد، وی حتی نسبت به جدیدترین رکوردهای گرفته شده از زهرا نعمتی هم انتقاد دارد.

اولتیماتوم سرمربی کره‌ای به زهرا نعمتی

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، شانزده ملی پوش تیروکمان در هر دو بخش ریکرو و کامپوند مردان و بانوان طی دو هفته گذشته در جزیره کیش پیگیر تمرینات‌شان بودند. این نخستین اردویی بود که از زمان حضور «هونگ سونگ هو» در راس کادر فنی تیم ملی، خارج از تهران و سایت آزادی برگزار شد.

سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان که از مهرماه در کنار اردونشینان قرار گرفت با توجه به شرایط آب و هوایی تهران درخواست برگزاری اردو در جزیره کیش را داد. وی در جریان این اردو برنامه مورد نظر برای رکوردگیری از آنها را هم به سرانجام رساند. وی بر اساس نتایج این برنامه می گوید که هنوز از وضعیت کمانداران رضایت کامل ندارد اما انتظار شرایط ایده آل را در آِینده می کشد.

«هونگ سونگ هو» در گفتگو با در مورد روند تمرینات ملی پوشان تیروکمان در جزیره کیش گفت: از زمان حضور در جزیره به صورت روزانه دو جلسه تمرینات را دنبال کردیم و به نتایج بهتری هم نسبت به اردوهای برگزار شده در تهران دست یافتیم.

وی تصریح کرد: در تهران و به خصوصا یکی دو ماه اخیر، سرما و آلودگی هوا اجازه نمی داد تمرینات مان آنطور که می خواهیم پیش برود اما در جزیره کیش هوای مطبوع و به ویژه سالم خیلی در پیگری با کیفیت تمرینات تاثیرگذار بود.

سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان با یادآوری که دوشنبه آخرین روز اردو در جزیره کیش است، خاطرنشان کرد: چند روزی به کمانداران فرصت می دهیم تا هم کنار خانواده های شان باشند و هم استراحت کنند و مجدد از هفته آینده دور جدید تمرینات را آغاز می کنیم. محل اردوی جدید مشخص نیست اما شاید به خاطر شرایط ایده آل در جزیره کیش درخواست دهیم که مجدد در این جزیره تمرینات را دنبال کنیم.

1639764

هونگ سونگ هو در پاسخ به این پرسش که «با در نظر گرفتن اردوی کیش و شرایط مساعد تمرینات در این اردو آیا کمانداران به شرایط ایده آل و موردنظر رسیده اند؟»، گفت: کمانداران در مجموع نسبت به روزهای ابتدایی که کنارشان قرار گرفتم خیلی شرایط بهتری کسب کرده اند اما هنوز به راضی کننده نیست. البته با تغییراتی که در شرایط فنی و آمادگی جسمانی آنها ایجاد شده است انتظارات تغییرات خیلی زیاد و خوبی در آینده ای نزدیک را داریم. در واقع بابت این موضوع و اینکه به شرایط موردنظر دست پیدا کنیم، نگران نیستیم.

وی در عین حال اجرای برنامه رکوردگیری در جریان اردوی کیش را یادآور شد و تصریح کرد: با توجه به مسابقات کاپ آسیا و برنامه ای که برای اعزام به این رقابت داریم از کمانداران یک مرحله رکوردگیری انجام شد تا نتایج آن مبنای چگونگی پیگیری تمرینات در اردوی آینده باشد. بر همین اساس است که می گویم هنوز از وضعیت ورزشکاران تیمم راضی نیستم.

سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان همچنین در خصوص زهرا نعمتی که از وی نیز در جریان اردوی کیش رکوردگیری شد، توضیح داد. وی گفت: از نظر رکوردی زهرا نعمتی پایین تر از برخی دیگر از کمانداران بود. وی باید این مسئله را زیر نظر داشته باشد. به هر حال ملاک ما برای انتخاب های نهایی نتایج رکوردگیری است که گویای شرایط آمادگی ورزشکاران است. زهرا نعمتی و هر کماندار دیگری برای اینکه بتواند در ترکیب تیم قرار بگیرد باید به سطح رکوردهای موردنظر ما برسد. به نام ها توجه ندارم. فقط در این صورت است که کمانداری را در ترکیب اصلی تیم ملی قرار می دهم.

1547943

هونگ سونگ هو با یادآوری اینکه تیم ملی تیروکمان اسفندماه در کاپ آسیا (تایوان) شرکت می کند در مورد ترکیب تیم اعزامی به این رقابت ها توضیح داد و گفت: با ۴ ورزشکار در هر بخش ریکرو و کامپوند مردان و زنان تمرین می کنیم و حداکثر با همین تعداد نفر هم می توانیم در مسابقات شرکت داشته باشیم اما در مورد ترکیب اعزامی باید نشستی با کادر فنی داشته باشیم تا با در نظر گرفتن نتایج رکوردگیری، تصمیم نهایی گرفته شود.

دیدگاهها