کد خبر : 1866207 | 02 بهمن 1401 ساعت 17:47 | 6.4K بازدید | 0 دیدگاه

سایپا گزینه اول سقوط شد؛

موسوی تیر خلاص را به تیم سابقش زد

نیان الکترونیک موفق شد با نتیجه 3-1 سایپا را شکست دهد تا وضعیت تیم تهرانی بحرانی‌تر از قبل شود.

موسوی تیر خلاص را به تیم سابقش زد

به گزارش "ورزش سه"، در چهارمین مسابقه این هفته لیگ برتر مردان تیم‌های سایپا تهران و نیان الکترونیک خراسان در سالن فدراسیون به مصاف هم رفتند و نماینده مشهد سه بر یک حریف خود را شکست داد و به یازدهمین برد خود دست یافت.

تیم سایپا در ست دوم این مسابقه 25 بر 22 به پیروزی رسید، اما در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 25 بر 21 و 25 بر 19 مغلوب میهمان خود شد تا با کسب این نتیجه از رتبه سیزدهم به انتهای جدول سقوط کند.

سایپا با پذیرش این شکست که هفدهمین ناکامی این تیم در این رقابت‌ها بود، امیدش را برای صعود به مرحله پلی‌آف کاملا از دست داد و باید در شش هفته باقی‌مانده مرحله مقدماتی، برای تثبیت حضورش در لیگ برتر مردان تلاش کند.

نیان الکترونیک خراسان نیز با این برد و 35 امتیاز به صورت موقت در رتبه پنجم جدول قرار گرفت تا نتیجه دیگر مسابقات این هفته جایگاه نهایی این تیم را مشخص کند. یونس حسن‌زاده، اسماعیل صباغ، داود نافعی و هادی تیموری به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر داوری، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.

این دیدار، که 123 دقیقه طول کشید، دو کارت زرد داشت و مجتبی یوسفی از تیم سایپا به دلیل اعتراض به داوری و علیرضا بهبودی بازیکن نیان الکترونیک به دلیل کری‌خوانی با بازیکن حریف زیر تور کارت‌ زرد گرفتند.

دیدگاهها