کد خبر : 1866301 | 03 بهمن 1401 ساعت 10:14 | 14.4K بازدید | 2 دیدگاه

حمله به سرمربی هندبال ایران: او به بازیکنش گفت بمیر!

اظهارات وسلین وویوویچ، سرمربی تیم ملی هندبال ایران، با انتقادهایی از سوی رسانه‌های دانمارکی روبرو شده است.

حمله به سرمربی هندبال ایران: او به بازیکنش گفت بمیر!

به گزارش "ورزش سه"، رسانه‌های دانمارکی از رفتار سرمربی تیم ملی هندبال ایران با یکی از بازیکنان تیم ملی هندبال کشورشان به شدت ناراضی هستند.
آنها مدعی‌ شده‌اند که او ماتیاس گیسدل را به خاطر این که عذرخواهی کاپیتان تیم ملی ایران را نپذیرفته، موش و لجن خطاب کرده و همین باعث شده که بسیاری از رسانه‌های این کشور چنین رفتاری را از سوی اسطوره هندبال مونته‌نگرو مورد انتقاد قرار دهند.
بنت نیگارد، بازیکن سابق هندبال، در تلویزیون دانمارک گفت: «من هرگز نشنیدم که وویوویچ از کارهایی که کرده عذرخواهی کند و بنابراین حق اظهارنظر در این باره  را ندارد.»
او همچنین با پخش چند تصویر به انتقاد از شخصیت این مربی ادامه داد و اظهار داشت: «وویوویچ در سال 2019 پس از این که به یکی از بازیکنان تیم ملی اسلوونی گفت بهتر است بمیرد، از هدایت این تیم برکنار شد. او در سال 2008 به خاطر خشونت فیزیکی علیه داوران محروم شد و در سال 2006 و 2002 نیز اتفاقاتی مشابه به دلیل رفتار نادرستش برای او رخ داده بود.»

1790928

نیگارد درباره رفتار خشن وویوویچ اضافه کرد: «این واقعیت که او به بازیکن تیم خودش گفته بمیرد واقعا وحشتناک است. من هیچ احترامی برای چنین مردی قائل نیستم. چنین اتفاقاتی مدام در طول زندگی حرفه‌ای او رخ داده و من فکر نمی‌کنم درست باشد که او درباره احترام گذاشتن به کسی صحبت کند. من از حرف‌های او عصبانی و ناراحت هستم.»

منبع: وچرنی لیست

دیدگاهها