کد خبر : 1866409 | 03 بهمن 1401 ساعت 18:58 | 30.9K بازدید | 20 دیدگاه

فوری: فرانک لمپارد از اورتون اخراج شد

باشگاه اورتون اعلام کرد فرانک لمپارد سرمربی این تیم را اخراج کرده است. این تصمیم بعد از شکست اورتون مقابل وستهم گرفته شد.

فوری: فرانک لمپارد از اورتون اخراج شد

به گزارش "ورزش سه"، بعد از شکست اورتون مقابل وستهم، کاسه صبر مدیران این باشگاه انگلیسی لبریز شد و دقایقی پیش اورتون با انتشار بیانیه‌ای رسمی از اخراج فرانک لمپارد، سرمربی این تیم، خبر داد.

اورتون در حال حاضر در رتبه نوزدهم جدول لیگ برتر قرار دارد. آبی‌های مرسی‌ساید در 9 بازی اخیرشان 8 بار شکست خورده‌اند و این نتایج باعث شد اورتون دست از حمایت از سرمربی خود بردارد و حکم اخراج لمپارد را امضا کند.

1794526

آخرین شکست اورتون با هدایت لمپارد روز شنبه اتفاق افتاد و آنها با ارائه عملکردی ضعیف در مقابل وستهم 2-0 شکست خوردند. اورتون با این شکست از 20 مسابقه این فصل در لیگ برتر با 15 امتیاز در رتبه نوزدهم قرار گرفت.

رسانه‌های انگلیسی اعلام کردند که لمپارد بعد از بازی با وستهم و همچنین دیروز، یکشنبه، جلساتی با مشیری، مالک اورتون و بیل کن‌رایت، رئیس باشگاه داشت.

1794527

مدیران اورتون بعد از شکست 2-0 مقابل وستهم به بازیکنان این تیم اعلام کردند روز دوشنبه هم در مرخصی باشند تا تکلیف سرمربی تیم مشخص شود.

دیدگاهها