کد خبر : 1866424 | 03 بهمن 1401 ساعت 21:50 | 34.3K بازدید | 15 دیدگاه

پل اسکولز:

آنتونی را هدف نگیرید، او در یونایتد جا می‌افتد

پل اسکولز، ستاره سابق منچستریونایتد، از آنتونی، وینگر برزیلی این تیم، که به دلیل نمایش ضعیف در بازی مقابل آرسنال با انتقادهای زیادی مواجه شده است حمایت کرد.

آنتونی را هدف نگیرید، او در یونایتد جا می‌افتد

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد دیشب در یک بازی خارج از خانه در ورزشگاه امارات مقابل آرسنال ایستاد و با نتیجه 3-2 شکست خورد. چند بازیکن یونایتد بعد از این مسابقه با انتقادهای شدیدی از سوی هواداران این تیم مواجه شدند.

آنتونی، وینگر برزیلی یونایتد، یکی از این بازیکنها بود. انتقادها از آنتونی تنها منحصر به هواداران نبود و حتی ریو فردیناند، ستاره سابق شیاطین سرخ، در یک مصاحبه به شدت از او انتقاد کرده و گفت نمی‌فهمد چرا آنتونی توان عبور از بازیکنان حریف را ندارد.

اما پل اسکولز، دیگر ستاره سابق یونایتد، با اینکه در طول فصل یکی از منتقدان سرسخت آنتونی بود امروز از او در مقابل موج انتقادها بعد از بازی آرسنال دفاع کرد.

1794552

او در مصاحبه‌ای که امروز با پادکست لیگ برتر داشت گفت:" آنتونی به نظر من بد بازی نکرد و یونایتد از بازی او مقابل آرسنال راضی است. او در بخش زیادی از بازی مانع از هجومهای آرسنالی‌ها از آن منطقه شد. او سرزنده بود. من در طول فصل عملکردش را زیر نظر دارم و امیدوارم به زودی بتواند در خلق موقعیت و گلزنی هم بهتر باشد".

آنتونی در بازی دیشب در دقیقه 71 جای خود را به فرد داد و به نظر می‌رسید تن‌هاخ قصد دارد با تغییر نفرات در سمت چپ مانع از حرکتهای انفجاری بوکایا ساکا بشود.

دیدگاهها