کد خبر : 1866468 | 04 بهمن 1401 ساعت 10:38 | 3.2K بازدید | 1 دیدگاه

لیگ برتر والیبال؛

دو‌ جنگ تمام عیار با نقش‌آفرینی چهار مدعی قهرمانی

در هفته بیست‌و‌‌یکم‌ لیگ برتر، ساعت دو، شاهد مسابقه بسیار حساسی خواهیم بود.

دو‌ جنگ تمام عیار با نقش‌آفرینی چهار مدعی قهرمانی

به گزارش "ورزش سه"، هفته بیست‌ویکم مسابقات لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه پنجم بهمن با هفت دیدار در شهرهای گرگان، گنبد، تهران، اردکان، سیرجان، رامسر و مریوان پیگیری می‌شود.

تیم پیکان تهران در حساس‌ترین دیدار این هفته در سالن فدراسیون والیبال، میزبان لبنیات هراز آمل است، دو تیم مدعی که نماینده آمل در دور رفت موفق به شکست سه بر صفر حریف شد و پیکانی‌ها در اندیشه جبران این نتیجه با استفاده از امتیاز میزبانی هستند.

تیم لبنیات هراز با 16 برد و 45 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و صعودش به مرحله پلی‌آف قطعی شده و طبیعی است که بازیکنان این تیم استرس کمتری نسبت به پیکان داشته باشند. پیکانی‌ها نیز با 14 برد و 44 امتیاز در رتبه سوم جدول قرار دارند و با توجه به ناکامی در هفته بیستم در ارومیه، به‌دنبال ریکاوری مناسب و آرامش روانی برای جدال سخت با صدرنشین لیگ برتر هستند.

در دیگر مسابقه مهم و حساس این هفته، تیم فولاد سیرجان ایرانیان میزبان شهداب مدافع عنوان قهرمانی است. نماینده یزد این مسابقه را سکویی برای کسب سهمیه پلی‌آف می‌داند و در صورت شکست میزبان خود، حضورش در مرحله یک چهارم نهایی قطعی خواهد شد، همان‌گونه که لبنیات با شکست نماینده سیرجان به این هدف دست یافت.

شاگردان سعید رضایی در تیم سیرجان هم اکنون با 11 برد و 34 امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار دارند و حریف این تیم که مدافع عنوان قهرمانی است با 15 برد و 42 امتیاز در رتبه دوم است. دیدار رفت دو تیم نیز سه بر دو به سود شهداب به پایان رسید و سیرجان به دنبال جبران این نتیجه در بازی خانگی است.

دیدگاهها